Kıvanç Tatlıtuğ'un güzel eşi Başak Dizer'in hayatı merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, Başak Dizer kimdir? Başak Dizer hangi dizilerde oynadı?

41 yaşında olan Başak Dizer koç burcudur ve başarılı bir modacı, stil danışmanıdır. Kıvanç Tatlıtuğ ile iki yıl süren ilişkileri sonrası çift 2016 Şubat ayında Paris'te küçük bir törenle evlendiler.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

1980 yılında dünyaya gelen ünlü stilist 41 yaşında eğitimini Milano şehrinde yapmış olan Başak Dizer, İstanbul'da LCC tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümünde eğitim sertifikalarını alarak başarıyla tamamlamıştır. Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı büyük aşk ile ve dizilerde yaptığı stil danışmanlığı yapmıştır.

BAŞAK DİZER HANGİ DİZİDE OYNADI?

Bir dönemin en çok konuşulan popüler dizisi Aşk-ı Memnu'da stil danışmanlığı yapan Başak Dizer, dizinin başrol oyuncularından ve daha sonraki dönemlerde evleneceği başarılı ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un elbiselerinin tasarımından sorumluydu.

Başarılı stilist Aşk-ı Memnu dizisinden sonra Medcezir yapımında da Deniz Merşan ile birlikte çalıştı ve kendisinin de stilistliğini yaptı.

İdil Fırat, Meltem Cumbul, Neşe Aksoy, Demet Şener, Azra Akın gibi pek çok ünlü isim ile birlikte uzun bir süre çalışma hayatında bulundu. Başarılı stilist bütün bu başarılı çalışmalarından ziyade yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı ve evlilik ile taçlandırdığı büyük aşkıyla birlikte gündem olmuştu.

BAŞAK DİZER NE OKUDU?

Başarılı stilist, tekstil sektörü içerisinde tasarımcı olarak çalışmaya başladı ve uzmanlığını giyim uzmanı, stilistlik, danışmanlık ve yazarlık üzerine almaya devam etti.

Londra da Central Saint Martins de moda eğitimi aldıktan sonra Vakko ve Vakkorama da baş tasarımcı asistanı olarak görev hayatında bulundu.

BAŞAK DİZER KİMLERLE EVLENDİ?

Güzel stilist Başak Dizer, ilk evliliğini Orran Fransez ile yaptı. Orran Fransez daha sonra sonrasında Selin Soyder'le hayatını birleştirdi. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ il aynı proje içerisinde çalışırken tanışıp aşk yaşamaya başlamış ve Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra evlenmişlerdir.

Tatlıtuğ'un Aşk-ı Memnu dizisindeki danışmanlığını yaparken aralarında ilişki başladı ve iki yıl süren ilişkileri sonrası çift 2016 Şubat ayında Paris'te küçük bir törenle evlendiler.

BAŞAK DİZER BOYU VE KİLOSU

1.75 metre boyunda ve 54 kilo olan Başak Dizer, Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile Paris'teki Türk Büyükelçiliği'nde evlendi. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı bir törenle dünya evine giren çifti arkadaşları tebrik etti.

Başak Dizer hala mesleği olan stilistliğe devam ediyor ve çekimden çekime koşuyor. Ayrıca spor düşkünü olan Dizer spor yaparken çektiği fotoğrafları kendi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

KIVANÇ TATLITUĞ’UN EŞİ BAŞAK DİZER HAMİLE!

5 yıldır evli olan sevilen çift Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’den sevindiren haber var. Başak Dizer'in 3 aylık hamile olduğu iddia ediliyor.

Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından şu sözlerle Başak Dizer’in hamile olduğunu duyurdu, "Bomba haber. Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden güzel haber geldi. 2016'da Paris'te evlenen çift bebek heyecanı yaşıyor. Canımız Başak Dizer 3 aylık hamile."