Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Aleyna Tilki için, "Allahım sen kimseyi evladının cehaleti ile sınama!" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından anne Havva Öztel konuştu

Genç popçu Aleyna Tilki, geçtiğimiz hafta Haldun Demirhisar ile iki kez görüntülenince aşk dedikoduları çıkmıştı. Tilki, "Aşk haberleri doğru değil, zaten hepinize gereken açıklamayı yapacağım.  Ama dediğiniz bir durum yok, hepsini konuşacağız" demişti.


"ALLAH'IM KİMSEYİ EVLADININ CEHALETİYLE SINAMA"

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Aleyna Tilki'nin röportajını izlediği sırada ise ağır sözler kullandı.

Karaca, sosyal medya hesabından, "Susayım diyorum! Sonra ekrandaki kız çocuğunun zavallılığını görünce utançtan içim çekiliyor! Allahım sen kimseyi evladının cehaleti ile sınama!" mesajını paylaştı.


Karaca'nın bu açıklamasının ardından gözler Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'e çevirildi.


"O DA BİR ANNE"

Öztel, Habertürk'e yaptığı açıklamada, "Hiçbir şey söylemek istemiyorum. Sadece o da bir anne bunu dile getiriyorum" ifadelerini kullandı.

"KIZIMIN ARKADAŞI"

Öztel, kızının Haldun Demirhisar ile görüntülenmesinin ardından, "Haldun Bey kızımın 4 yıllık arkadaşı. Resimler yaparak atölyesinde kafasını dağıtır." demişti.


BOŞANDILAR

Havva Öztel, 2018 yılında kızları Aleyna ve Ayça'nın babaları Mehmet Tilki'den anlaşmalı olarak boşanmıştı.


"SEVGİLİM YOK"

Aleyna Tilki'nin adı, daha önce de ünlü modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş ile aşk dedikodularına karışmıştı.

21 yaşındaki şarkıcı, "Bir süredir Aleyna’nın sevgilisi şöyle böyle diye konuşuyorsunuz. Benim sevgilim falan yok. Ben bu çağın sevgili tabularını kabul etmiyorum. Beni bir daha herhangi birinin sevgilisi olarak konuşamazsınız. Asılsız ve yalan olmuş olacak çünkü." ifadelerini kullanmıştı.


"KEKO VE MAÇO OLSUN"

Ünlü şarkıcı hayalindeki erkek ile ilgili ise şunları söylemişti:

Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak.