Feyyaz Şerifoğlu Camdaki Kız'dan Ayrılan Oyuncu Arkadaşına Duygusal Bir Şekilde Veda Etti. Hande Ataizi Camdaki Kız'dan ayrıldı

Feyyaz Şerifoğlu Camdaki Kız'dan Ayrılan Oyuncu Arkadaşına Duygusal Bir Şekilde Veda Etti. Hande Ataizi Camdaki Kız'dan ayrıldı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinde Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi diziye veda etti. 61 bölüm boyunca yer aldığı Camdaki Kız dizisinden ayrıldı. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Cihangir Ceyhan gibi isimlerin yer aldığı dizide Hande Ataizi kadroya veda etti.

Hande Ataizi'den veda sonrası bir paylaşım gelmedi. Dizideki partneri Sedat'a hayat veren Feyyaz Şerifoğlu ünlü oyuncu için veda paylaşımında bulundu. "Biz her koşulda eğlendik birbirimize destek olduk. Cana karakterine hayat veren canım Handişimm. İyi ki sendin be kuşum. Bu hikayede buraya kadar ama biz seninle ilalebet. Cana ve Sedat forever.." paylaşımında bulundu.

"Biz sana yalan söyledik Nalan, Sedat ile beraber bebek planlarınızı tüm Türkiye'ye anons ettiniz belki ama sen bir şeyi hesaba katmadın. Hamileyim ben. Bu durum seni ilgilendiriyor Nalan. Bebeğin babası Sedat. Başka kimse bilmiyor, kimseye söyleyemedik. Seninde bilmeni istedim. Dünden sonra razı olamadım sana da söyledim." diyerek Nalan'la yüzleşti. Cana karakteri diziye böyle veda etti.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

49 yaşındaki ünlü oyuncu Bayanlar ve Baylar, Sev Kardeşim, Karışık Aile, Ruhsar, Altındağlı, Hayat Mucizelere Gebe gibi yapımlarda yer aldı. Ayrıca Showtime, Eşimle Başım Dertte, İzdivaç, Benzemez Kimse Sana, Sen İste Yeter, Buzda Dans gibi showlarda yer aldı.

Melekler Evi, Kahpe Bizans, Mum Kokulu Kadınlar, Çılgın Dershane gibi filmlerde oynadı. İlk evliliğini Fethi Pekin ile 2004 yılında yaptı aynı yıl boşandı. İkinci evliliğini Benjamin Harvey ile yaptı. Leon adında bir oğlu dünyaya geldi. 2018 yılında Benjamin Harvey ile yollarını ayırdılar.