Fenomenlerin Çöp Olduğunu Söyleyen Okan Bayülgen'e Enes Batur'dan Yanıt Enes Batur, Okan Bayülgen'e nasıl cevap verdi?

Fenomenlerin Çöp Olduğunu Söyleyen Okan Bayülgen'e Enes Batur'dan Yanıt Enes Batur, Okan Bayülgen'e nasıl cevap verdi? Alara Eriç'in şarkı lansmanına katılan Enes Batur, Okan Bayülgen hakkında söyledikleri ile sosyal medyada gündem oldu. Daha önce katıldığı bir programda fenomenler hakkında "Hepsi çöp, para kazanmaya çalışan zavallı" ifadelerine yer veren Okan Bayülgen sorulduğunda Enes Batur susmadı. 

enes3

Alara Eriç'in Yıldızlar adlı şarkısının Taksim'deki lansmanında görüntülenen sosyal medya fenomeni Enes Batur tarzı ile dikkat çekti. Youtube da en fazla abonesi olan fenomenlerden biri olan Enes Batur çıkardığı şarkılarla, çektiği videolarla gündeme gelmeye devam ediyordu. Geceye katılan Batur söyledikleri ile gündem oldu. Okan Bayülgen’in sosyal medya ünlüleri için söylediği "Onların hepsi çöp" sözleri hakkında ne söyledi? Enes Batur Okan Bayülgen hakkında "Onun bu yaptığı tamamen çocukluk. Onun yerinde olsam villamda ayaklarımı uzatır, dinlenirdim." ifadelerine yer verdi. Enes Batur'un bu sözleri sosyal medyada gündem oldu. 

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

NE OLMUŞTU?

Ünlü komedyen Okan Bayülgen Haber Global'de ekranlara gelen Tarafını Seç aldı programın konuğu olmuştu. Ünlü komedyene sosyal medya fenomenleri hakkında ne düşündüğü sorulduğunda Bayülgen fenomenlerin sadece uygulamalar olduğu sürece varolabileceğini belirtip bu tip işlere başlayan sanatçılardan utanç duyduğunu açıklamıştı.

enes2

Okan Bayülgen programda "Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil. Ve sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence." ifadelerine yer verdi. Okan Bayülgen'in bu sözleri birçok kesim tarafından fazlasıyla tepki çekmişti. Konu hakkında birçok fenomen tepkisini ortaya koymuştu. Türkiye'nin ünlü komedyenlerinden biri olan başarılı oyuncu Okan Bayülgen'e de bir tepki Enes Batur'dan geldi. Enes Batur'un  "Onun bu yaptığı tamamen çocukluk. Onun yerinde olsam villamda ayaklarımı uzatır, dinlenirdim." ifadelerine yer vererek fazlasıyla gündem oldu.