ATV ekranlarının fenomen dizisi Kuruluş Osman Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi bu hafta yayınlanacakmı. Burak Özçivit'in başrolünde oynadığı fenomen diziyi seyirciyi ekrana kitlemeye devam edecekmi Kuruluş osman varmı yokmu izleyici merakla bu sorunun cevabını arıyor

g-3
Kuruluş Osman dizisi ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümü izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta yeni bölümü olmayan dizinin bu hafta olup olmayacağı merak ediliyor. Peki 12 Ocak bu akşam Kuruluş Osman yok mu? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? İşte ATV yayın akışı...
j-2
Kuruluş Osman yok mu? sorusunun cevabı araştırılan konular arasında yer alıyor. Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı dizi her hafta çarşamba günleri yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümünün yayın akışında olmaması ise dikkat çekti. Peki Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman?
k-2
KURULUŞ OSMAN BU HAFTA YOK MU? 
Kuruluş Osman, çarşamba günü yayın akışında yer almadı. Kuruluş Osman'ın yayın saatinde Çakallarla Dans 4 filmi yayın akışında yer aldı. Bu hafta dizinin yeni bölümü ekranlara gelmeyecek.

f-2

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN? 
Kuruluş Osman'ın yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.
s-3
ATV YAYIN AKIŞI 
10.00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13.00 atv Gün Ortası
14.00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16.20 Esra Erol'da
19.00 atv Ana Haber
20.00 Çakallarla Dans 4
22.20 Aramızdaki Sözler

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?