Facebook giriş sayfası nasıl açılır?Oturum açma, Facebook hesap oluşturma, kaybol, facebook indir ve güncellemeler için tüm detaylar Kamu Manşet'de.

Facebook giriş sayfası nasıl açılır?Oturum açma, Facebook hesap oluşturma, kaybol, facebook indir ve güncellemeler için tüm detaylar Kamu Manşet'de.

Facebook'a her gün yaklaşık 3 milyar insan giriş yapıyor. Facebook günümüzde sosyal medyanın lideri konumunda bulunuyor. Facebook giriş nasıl yapılır? Facebook hesap oluşturma, üyelik girişi, facebook oturum açma, facebook giriş sayfası açma yöntemleri haber içeriğinde. Facebook, insanların arkadaşlarıyla iletişim kurmasını ve bilgi, fotoğraf, video vb. paylaşımı amaçlayan bir sosyal paylaşım web sitesi olarak hayatımıza girdi. Kurulduğun günden bu yana büyük bir ivme kazanan Facebook sayfasını günümüzde pek kullanmayan insan kalmadı denilebilir. Günümüzde en çok üyesi olan sosyal ağların başında şüphesiz geliyor. Sosyal ağların iletişimi kolaylaştırmak amacından hariç farklı işlevleri olduğu kesin. Facebook’ta arkadaş listenizde yer alan kişilerle sadece iletişim sağlamıyorsunuz bu kişilerle resim video ya da müzik gibi paylaşımlar yapılabilir. Facebook birkaç yıl önce mesajlaşma aracı Messenger'ı kendi platformundan ayırıp bağımsız bir uygulama olarak sunmaya başlamıştı. Bu gelişme Facebook'u yalnızca haberleşme ve özellikle mesajlaşma için kullananları sevindirse de alışkanlıklarını kolay kolay değiştiremeyenler tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Ancak görünüşe bakılırsa artık herkes Messenger'ı benimsemiş gözüküyor. Facebook indir, Facebook giriş nasıl yapılır, Facebook hesap açma ve Facebook üyelik oluşturma, ücretsiz facebook hesabı aç, Facebok kaydol, hesap silme ile ilgili tüm detaylar Kamu Manşet'de. 

2-30

FACEBOOK GİRİŞ SAYFASI AÇMA
Facebook giriş yapmak oldukça kolay ve basittir. Kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra mail adresinizle facebooka giriş yapabilmektesiniz. Facebook sayfasına girmek istemeyenler hesabını askıya alabilir veya silebilir. Şu unutulmaması gerekir dondurulan hesaplar tekrar açıldığı zaman tüm etiketlenmiş fotoğraflar kaybolur. Facebook hesap açma işlemi için öncelikli olarak facebook adresine adresine giriş yapılarak başlanır. İlgili sayfaya girdikten sonra sağ tarafta sizden isim soyisim ve mail adresi istenir. Bu bilgileri girdiğiniz anda kolay şekilde kayıt olunabilir.Kayıt işlemini sonlandırmak için mail adresinizden ve cep telefonunuzdan hesabınızı doğrulamanız istenecek, bu nedenle Facebook sistemi cep telefonunuze bir mesaj ile kod gönderecek ve bu kodu siteye girmeniz istenecek aynı şekilde mail adresinize de bir onay kodu gelecek sizde o onay linkine tıklamanız ile birlikte tüm kayıt işleminiz tamamlanmış olacak. Facebook'a kayıt böyle yapılır. Facebook üye olma için kişisel ayarlara girerek ayarlarınızı güncelleyebilir kendinize profil oluşturabilirsiniz.

1-28

ÜLKE SIRALAMASINA GÖRE FACEBOOK KULLANICISI SAYISI 

19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı 19. Büyük No Man's Sky Güncellemesi Şimdi PS5 ve PS4'te Çıktı

ABD -188.000.000
Hindistan -122.000.000
Brezilya-  98.000.000
Endonezya - 72.000.000
Meksika - 58.000.000
Filipinler - 42.000.000
Türkiye - 40.000.000
Birleşik Krallık - 38.000.000
Tayland - 34.000.000
Fransa - 30.000.000
Almanya - 28.000.000
İtalya - 28.000.000
Vietnam - 28.000.000
Arjantin - 26.000.000
Mısır -24.000.000
Japonya -24.000.000
Kolombiya - 22.000.000
İspanya - 22.000.000

FACEBOOK NASIL İNDİRİLİR (FACEBOOK İNDİR)

Facebook Messenger uygulamasını bilgisayar için facebook.com adresinden, Android için Google Play Store üzeriden iPhone ve iPad cihazları için ise App Store üzerinden indirebilirsiniz. Facebook uygulamalarına ücretsiz olarak sahip olabilir ve kolaylıkla indirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Facebook'taki sorun TT oldu

Facebook'ta yaşanan global bir sorun yüzünden pek çok haber kuruluşu ve şirket Facebook üzerinden paylaşım yapamıyor.
 
FACEBOOK GÜVENLİK DURUMU 

Facebook, Paris'te yaşanan korkunç saldırı sonrası ilk olarak Japonya'da yayına geçen 'Safety Check' (güvenlik durumu kontrolü) özelliğini devreye soktu Facebook, Paris'te yaşanan korkunç saldırı sonrası ilk olarak 2014 yılında Japonya'da yayına geçen 'Safety Check' (güvenlik durumu kontrolü) özelliğini dereye soktu. Paris'te yaşayan vatandaşlardan yakınlarına güvenli bölgede olduklarına dair bir bildirim yolladı. Paris'te yakınları olanlar Facebook Güvenlik Durumu Kontrolü servisi üzerinden durumlarını kontrol edebiliyor. Facebook'un 2014 yılında Japonya'da yayına geçen 'Safety Check' (güvenlik durumu kontrolü) özelliği doğal felaketler yada terör saldırıları sonrası insanların yakınlarından haberdar olmasını sağlıyor.

FACEBOOK VE TWİTTER'A GİRİŞ YASAKLANDI MI?

FACEBOOKA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

FACEBOOK GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN