Ezgi Eyüboğlu Oğulcan Engin'den Sonra Yeni Sevgilisi İle Görüntülendi Ezgi Eyüboğlu'nun yeni sevgilisi kim? Ezgi Eyüboğlu yeni aşkı ile görüntülendi

Kamumanset.com - Ezgi Eyüboğlu Oğulcan Engin'den Sonra Yeni Sevgilisi İle Görüntülendi Ezgi Eyüboğlu'nun yeni sevgilisi kim? Ezgi Eyüboğlu yeni aşkı ile görüntülendi. Geçen temmuz ayında Oğulcan Engin ile yollarını ayıran Teşkilat dizisinin sevilen oyuncusu Ezgi Eyüboğlu yeni sevgilisi ile objektiflere takıldı. 

Kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım'la boşandıktan sonra Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşamaya başlayan Ezgi Eyüboğlu geçen temmuz ayında Engin ile yollarını ayırma kararı almıştı. Aşklarını göz önünde yaşayan çiftin ayrılığı sevenlerini üzmüştü. Oğulcan Engin'in adı birçok isimle anıldıktan sonra oyuncu Miray Daner ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ezgi Eyüboğlu'da yeni aşkıyla görüntülendi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin sevilen oyuncusu Ezgi Eyüboğlu'nun yeni sevgilisi kim?

oğul2

Habere göre güzel oyuncu sosyetenin ünlü isimlerinden iç mimar Kerim Çarmıklı ile objektiflere yansıdı. İkilinin bir mekanda çekilen fotoğrafı ortaya çıktıktan sonra aşk haberlerinin sinyali verildi. Peki Ezgi Eyüboğlu ile iç mimar Kerim Çarmıklı aşk mı yaşıyor? Konu hakkında ikiliden henüz bir açıklama gelmedi. Ezgi Eyüboğlu ile anılan Kerim Çarmıklı kimdir, kaç yaşında? Kerim Çarmıklı işi nedir, nereli?

KERİM ÇARMIKLI KİMDİR?

Sosyetenin tanınan isimlerinden olan Candan-İsmail Çarmıklı çiftinin oğlu olan Kerim Çarmıklı iç mimarlık yapmaktadır. 2016 senesinde psikolog Zeynep Selvili ile dünya evine girmiştir. Ancak gözde çift geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak boşanarak yollarını ayırmıştı.

oğul3

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin ile yaşadıkları ilişki herkes tarafından imrenilirken Ezgi Eyüboğlu'nun ayrılık haberi herkesi şaşırtmıştı. Çift en son yurt dışında beraber tatil yapmıştı. Ezgi Eyüboğlu'na ayrılığın ardından katıldığı bir röportajda "İlişkilerimizi neden bu kadar hızlı tüketiyoruz? Yaşadığımızın değerini mi bilmiyoruz?" sorusu sorulmuştu. Eyüboğlu ise bu soruya verdiği yanıtla herkesi şaşırtmıştı. Eyüboğlu "Ben kendi adıma değer bilen, sahip çıkan, emek veren, tüketmeye değil yaşatmaya çalışan biriyim. Onun için bu sorunun cevabı bende değil" şeklinde yanıt vererek ayrılıkta topu Oğulcan Engin'in üzerine atmış oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Ezgi Eyüboğlu yeni aşkıyla görüntülendikten sonra konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.