Kanunsuz Topraklar dizisi yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. İşte yeni başarılı dizinin oyuncu kadrosundan Behice karakterini canlandıran Eylül Su Sapan kimdir gelin inceleyelim. Detaylar kamumanset.com

Kamumanset.com - Kanunsuz Topraklar dizisi yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. İşte yeni başarılı dizinin oyuncu kadrosundan Behice karakterini canlandıran Eylül Su Sapan kimdir gelin inceleyelim. Detaylar kamumanset.com

Kanunsuz Topraklar yeni sezona geçtiğimiz haftalar FOX TV ekranlarında sezona merhaba dedi. Yeni bölümleri ile her çarşamba günü ekranlarda yer alan başarılı dizi çok başarılı da bir oyuncu kadrosuna sahip. Başarılı dizi Türkiye' nin Zonguldak ilinde çekiliyor. 

İşte sevilen dizi Kanunsuz Topraklar' ın oyuncu kadrosundan Behice karakterini canlandıran Eylül Su Sapan kimdir gelin onu inceleyelim. 

Kanunsuz Topraklar' ın Behice' si Eylül Su Sapan Kimdir?

Eylül Su Sapan 1993 yılı İstanbul ili doğumludur. Başarılı oyuncu Eylül Su Sapan lise eğitimi ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi' nde oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Ardından oyunculuk eğitimlerini de tamamladıktan sonra ilk dizisi olan 2012 yılında çekilen Pis Yedili dizisinin kadrosunda yer almıştır. Başarılı oyuncu Eylül Su Sapan, Pis Yedili dizisinde Melis karakteri ile ilk kez ekranlarda yerini alarak isminden söz ettirmiştir. 

Sonrasında Beş Kardeş dizisi ile ekranlarda boy göstermeye devam eden ünlü oyuncu Eylül Su Sapan, Bu dizi ardından ise Ammar ve Nadide Hayat filmleri ile beyaz perdeye geçiş yapmıştır. 2015 yılında ise Mini dizi olan Büyük Sürgün Kafkasya da yer almıştır.

Sonrasında FOX Tv ekranlarında yer alan İnadına Aşk dizisinde yer alan başarılı oyuncu Eylül Su Sapan, 2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde Duygu karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında ise Klavye Delikanlıları dizisi ile de Cansu karakterini canlandıran başarılı oyuncu aynı yıl içinde Damat Takımı sinema filmi ile Beyaz Perdeye geçiş yapmıştır. 2019 yılında ise İstanbullu Gelin dizisinde Özgür karakteri ile ekranlarda yer alan başarılı oyuncu ardından Aidiyet isimli sinema filminde de başrolde yer almıştır. 

Bu süre zarfında birçok ödüllü kısa filmde yer alan ünlü oyuncu 2019 yılında ise 70 dakikalık tek kişilik oyunla ilk kez tiyatroda oynamıştır. 

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak?

Şimdilerde ise çekimleri Zonguldak ilinde gerçekleşen Kanunsuz Topraklar dizisinde Behice karakterini canlandırmaktadır.