Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir Exxen Hangi Kanalda Var? Exxen Tv televizyona nasıl yüklenir? Exxen televizyona nasıl kurulur?

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir Exxen Hangi Kanalda Var? Exxen Tv televizyona nasıl yüklenir? Exxen televizyona nasıl kurulur? Dijital yayın üzerinden maç izlemek isteyenler Exxen'in nasıl izleneceğini araştırıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Konferans Ligi gibi maçlar Exxen üzerinden sorunsuz izlenebiliyor. Peki Exxen ücretsiz nasıl izlenir? Exxen ücretsiz üyelik nasıl olur?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform üzerinden maçlar kolaylıkla izlenebiliyor. Birçok yapımı, diziyi, filmi ve programı bünyesinde bulunduran Exxen'e nasıl üye olur? Exxen TV'de nasıl izlenir? Exxen hangi kanalda var?

exxx3

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Exxen platformu Akıllı TV'lerde izlenebilir. Exxen Akıllı TV uygulaması Samsung, Arçelik, Beko, Sunny, Altus, Saba, Onvo, Axen, Regal, Philips, Gruding, Elton, Apple TV, Stick ve birçok markada mevcut. Exxen'in LG Tv uygulaması ise son olarak yayınlandı. Exxen LG TV uygulaması HDMI Kablosu ile telefonu veya bilgisayarı televizyona bağlayarak da izlenebilir.

EXXEN NASIL İZLENİR?

Exxen izleyebilmeniz için üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Üye olmak için ise Exxen'in resmi sitesine girip açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerinizi girerek ücretsiz deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir ve süresi vardır. Acun Ilıcalı'nın yöneticisi olduğu dijital platform olan Exxen'e üye olduktan sonra Apple Store ve Google Play Store'dan Exxen uygulamasını indirip cihazlarınızdan Exxen izleyebilirsiniz. 

exx2

En sevilen Exxen içerikleri arasında Konuşanlar, Şeref Bey, Sihirli Annem, Hükümsüz, Gibi, Yetiş Zeynep, Öğrenci Evi, İşte Benim Masalım, Tolgshow Filtresiz, Exxen Survivor Cup, Rolkes, Buraların Yabancısıyız, Enes Arıkan, Sesli Güldüm, Şanslı mı Şanssız Mı?, No Limit, Fight Club Exxen, Alper Rende ile Kaçış, Kesin Yaşanmıştır, Kirli Çamaşırlar, Akıl Oyunları, Masterchef Junior, Tosuncuk, Cam yeniden Cam gibi birçok yapım yer alıyor. Exxen üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından izleyiciler kolay bir şekilde yapımları izlemeye başlayabilirler.

Exxen +spor ücreti taahhütlü olarak 34,80 tl reklamlı olurken Exxen+spor paketinin reklamsız paketi 44,80 tl. Exxen taahhütsüz paket ise 59,80 tl olarak belirlenmiştir. Normal reklamlı paket 9,99 tl iken normal reklamsız paket ise 19,90 tl'dir.