Exxen Ölüm Zamanı Ece Yaşar Kaç Yaşında? Ece Yaşar hangi dizilerde oynadı? Ölüm Zamanı Ece Yaşar hayatı, nereli? Ölüm Zamanı Ece Yaşar kim merak ediliyor? Ece Yaşar bu zamana kadar hangi dizilerde ve filmlerde yer aldı? Oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylani Berfin Nilsu Aktaş, Ece Yaşar, Mert Ramazan Demir, İdris Nebi Taşkan gibi isimlerin yer aldığı Ölüm Zamanı dizisi Exxen platformlarında yayınlanıyor. Peki Dizinin başrol oyuncusu olan Ece Yaşar kimdir, kaç yaşında?

4 arkadaşın kamp yapmaya gitmesi ile başlayan macerada gençlerden birinin sabah üstü başı kan revan içinde uyanması ile başlayan hikayede olağanüstü olaylar açığa çıkıyor. Komiser Cevat'ın da olaya karışması ile beraber olaylar farklı bir yere geliyor. Exxen yeni dizisi Ölüm Zamanı Ece Yaşar kimdir, kaç yaşında? Ece Yaşar hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Ölüm Zamanı Ece Yaşar hakkında merak edilenler..

ecee

ÖLÜM ZAMANI ECE YAŞAR KİMDİR?

1994 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Ece Yaşar Ankara Üniversitesi dil tarih coğrafya fakültesi oyunculuk bölümünden mezun oldu.

İlk kez ATV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda isimli dizide oyuncu olarak yer alan Ece Yaşar Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memilli gibi isimlerin yer aldığı Çukur adlı dizide Karaca Koçovalı karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur isimli dizinin ardından hangi dizide yer alacağı fazlasıyla merak edilen Ece Yaşar Annemizi Saklarken dizisinde kadın başrol oyuncusu oldu. Dizide Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Kutsi gibi isimlerle Star Tv'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken isimli dizide yer alacaktır. Aynı zamanda başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Mert Yazıcıoğlu ve Nilsu Berfin Aktaş gibi oyuncularında yer aldığı Ölüm Zamanı isimli Exxen dizisinde yer almaktadır.

Kamu Manşet