Exxen Ölüm Zamanı Berfin Nilsu Aktaş Kaç Yaşında Nereli? Berfin Nilsu Aktaş nereli, sevgilisi var mı? Nilsu Berfin Aktaş dizileri

Exxen Ölüm Zamanı Berfin Nilsu Aktaş Kaç Yaşında Nereli? Berfin Nilsu Aktaş nereli, sevgilisi var mı? Nilsu Berfin Aktaş dizileri.. Exxen platformunda yayınlanan Ölüm Zamanı Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Ölüm Zamanı dizisi Nilsu Berfin Aktaş'ın hayatı izleyenler..  4 arkadaşın kamp yapmaya gitmesi ile başlayan macerada gençlerden birinin sabah üstü başı kan revan içinde uyanması ile başlayan hikayede olağanüstü olaylar açığa çıkıyor. Komiser Cevat'ın da olaya karışması ile beraber olaylar farklı bir yere geliyor. Peki dizide başrol oyuncularından olan Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında? 

sultan-1

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Oyuncu kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylani Berfin Nilsu Aktaş, Ece Yaşar, Mert Ramazan Demir, İdris Nebi Taşkan gibi isimlerin yer aldığı Ölüm Zamanı dizisi Exxen platformlarında yayınlanıyor. Peki Dizinin başrol oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında? Nilsu Berfin Aktaş nereli, hayatı hakkında merak edilenler. Exxen dijital platformun yeni dizisi Ölüm Zamanı dizisinin başrol oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında? Nilsu Berfin Aktaş hayatına dair merak edilenleri sizler için derledik.

NİLSU BERFİN AKTAŞ KİMDİR?

998 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu 2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışma programı ile popülerlik kazandı. Ünlü oyuncu oyunculuk kariyerinde Pantene, Cornetto, Turkcell gibi markalarda yer alarak başladı.

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı dizi olan ‘’Kuzey Yıldızı İlk Aşk’’ projesinde Gökçe Mollaoğlu karakterine hayat vererek büyük başarı elde etti.  Bu rolle tanınan Nilsu Berfin Aktaş Raslantı'da da rol aldı. Şimdilerde ise Star Tv ekranlarında başlayan Benim Hayatım adlı dizide başrol oynayacaktır. Yeni dizisi tanıtımı ile büyük ilgi görmüştür. Ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. 

Kamu Manşet