Exxen Leyla ile Mecnun Yavuz Kaç Yaşında Osman Sonant Hangi Dizilerde Oynadı (Hırsız Yavuz) Exxen Leyla ile Mecnun dizisi Yavuz'u Osman Sonant kimdir?

Exxen Leyla ile Mecnun Yavuz Kaç Yaşında Osman Sonant Hangi Dizilerde Oynadı (Hırsız Yavuz) Exxen Leyla ile Mecnun dizisi Yavuz'u Osman Sonant kimdir? Exxen platformunun yeni sezonu merakla beklenen dizisi Leyla İle Mecnun hakkında araştırmalar sürüyor. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. Peki dizinin Yavuz'u Osman Sonant kimdir? Osman Sonant kaç yaşında nereli? Osman Sonant hangi dizilerde oynamıştır?

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

osman2

Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır. Peki dizinin Yavuz'u Osman Sonant kimdir?

OSMAN SONANT KİMDİR?

1 Mart 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamlayan ünlü oyuncu birçok tiyatro oyununda televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer almıştır. 42 yaşındaki ünlü oyuncu ilk kez Yılan Hikayesi dizisinde yer aldı. Ardından Türk Malı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Ben de Özledim, Beş Kardeş, Ufak Tefek Cinayetler, Zengin ve Yoksul, Fi, Ya İstiklal Ya Ölüm, Uyanış Büyük Selçuklu gibi dizilerde yer almıştır.

Kurtlar Vadisi Irak, Pandora'nın Kutusu, İtirazım Var, Yangın Var, Memleket, Kırık Kalpler Bankası, Son Sakla isimli filmlerde yer almıştır. Leyla The Band grubunun üyesidir.