Exxen Leyla İle Mecnun Oyuncuları Exxen Leyla İle Mecnun Karakter Listesi Exxen platformlarında yeniden yayınlanmaya başlayan fenomen dizi Leyla İle Mecnun dizisi hakkında merak edilenler kamumanset.com'da

Exxen Leyla İle Mecnun Oyuncuları Exxen Leyla İle Mecnun Karakter Listesi Exxen platformlarında yeniden yayınlanmaya başlayan fenomen dizi Leyla İle Mecnun dizisi hakkında merak edilenler kamumanset.com'da. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. 

leyla2

Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır.

LEYLA İLE MECNUN OYUNCULARI

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Ali Atay (Mecnun Çınar): Orta sınıf bir ailenin oğlu olan Mecnun kadere inanır ve Leyla'sını bulmaya çalışır. Mecnun mahallesini eski haline getirmek için büyük bir çaba gösterir. Deniz'i rüyasında görmüştür. Onu karşısında görünce şok olur.

leyla3

Deniz Işın (Leyla): 105. bölümde diziye dahil olan Leyla Mecnun'un rüyasında gördüğü kızdır. Nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur.

Serkan Keskin (İsmail Abi): Mecnun'un çocukluk arkadaşıdır. Sahile el sallaması ile bilinen İsmail Abi de çok değişmiştir.

Cengiz Bozkurt (Erdal Bakkal): Mahallenin bakkalı olan Erdal İskender'in çocukluk arkadaşıdır.

Ahmet Mümtaz Taylan (İskender Çınar): Mecnun'un babasıdır. Taksi şoförüdür.

Osman Sonant (Hırsız Yavuz): Hırsız olan Yavuz performans sanatçılığı da yapmaktadır.

Köksal Engür (Aksakallı Dede): Mecnun'a yol gösteren onun rüyalarına giren kişidir. Zamanla sadece rüyalarında değil gerçek hayatında da gördüğü bir kişi haline gelir.