Exxen Leyla İle Mecnun Leyla'sı Kim Deniz Işın Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı (Leyla ile Mecnun Leyla) Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı kim? Leyla İle Mecnun dizisi hakkında merak edilenler kamumanset.com'da. Exxen platformunun yeni sezonu merakla beklenen dizisi Leyla İle Mecnun hakkında araştırmalar sürüyor. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

laysl

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. 

Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır. Peki dizinin Leyla'sı Deniz Işın kimdir? Leyla'ya kim hayat veriyor? Deniz Işın nereli, yaşı kaç?

DENİZ IŞIN KİMDİR?

28 Mayıs 1992 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir.  Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamlayan ünlü oyuncu Deniz Işın ilk kez Her Yerde Sen dizisinde yer aldı. Ardından Atiye dizisinde oynayan ünlü oyuncu İyi Günde Kötü Günde dizisinde Seda'ya hayat verdi.

leyla2

Sefirin Kızı dizisi doktor Sahra Yalçın'ı canlandırdı. Masumiyet isimli sevilen dizide İrem Orhun'a hayat vermiştir. Son olarak Exxen platformunda yayınlanan Leyla ile Mecnun isimli dizide Leyla'ya hayat vermektedir. 29 yaşındadır ve İzmirlidir.