Exxen Leyla İle Mecnun İsmail Abi Kaç Yaşında Serkan Keskin Nereli Hangi Dizilerde Oynadı(Leyla ile Mecnun İsmail Abi) Exxen Leyla ile Mecnun dizisi İsmail Abi2yi kim oynuyor? Serkan Keskin evli mi kaç yaşında?

Exxen Leyla İle Mecnun İsmail Abi Kaç Yaşında Serkan Keskin Nereli Hangi Dizilerde Oynadı(Leyla ile Mecnun İsmail Abi) Exxen Leyla ile Mecnun dizisi İsmail Abi2yi kim oynuyor? Serkan Keskin evli mi kaç yaşında? Exxen platformunun sevilen dizisi Leyla İle Mecnun'da İsmail Abiye hayat veren Serkan Keskin hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. 

Leyla İle Mecnun dizisi hakkında merak edilenler kamumanset.com'da. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. 

serkan

Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır. Peki dizide İsmail Abi rolüne hayat veren Serkan Keskin kimdir? Leyla ile Mecnun İsmail kaç yaşında? Serkan Keskin evli mi?

SERKAN KESKİN KİMDİR?

25 Kasım 1977 tarihinde İzmit'te dünyaya geldi. İlk kez İzmit Şehir tiyatrosunda roller aldı. Ardından kendini geliştirmek için İstanbul'a yerleşti. Akademi İstanbul'da tiyatro eğitimi almıştır. Fırtına, Cesaret Ana ve Çocukları, Kuşlar, Metot gibi tiyatro oyunlarında yer aldı. Birçok tiyatro oyununu yönetti.

Leyla The Band grubunun bir parçası olan Serkan Keskin bazı kliplerde de yer aldı. 44 yaşındaki ünlü oyuncu birçok dizi ve filmde yer aldı. Hırsız Polis, Bıçak Sırtı, Avrupa Yakası, Deli Saraylı, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Masum, Beş Kardeş, Ben de Özledim, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Öğretmen, Mucize Doktor, Bir Aile Hikayesi gibi dizilerde oynadı.

Ayrıca ünlü oyuncu Gönül Yarası, Sonbahar, Güneşin Oğlu, Şaşkın, Korkuyorum Anne, Vavien, Yeraltı, Av Mevsimi, İtirazım Var, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Biz Böyleyiz, Güzelliğin Portesi, Ahlat Ağacı, Sen Ben Lenin gibi filmlerde de yer almıştır.