Exxen Leyla İle Mecnun İskender Kaç Yaşında Ahmet Mümtaz Taylan Hangi Dizilerde Oynadı (İskender Çınar) Leyla ile Mecnun İskender nereli, hangi filmlerde oynadı?

Exxen Leyla İle Mecnun İskender Kaç Yaşında Ahmet Mümtaz Taylan Hangi Dizilerde Oynadı (İskender Çınar) Leyla ile Mecnun İskender nereli, hangi filmlerde oynadı? Leyla ile Mecnun Mecnun'un babası kimdir?

Exxen platformunun yeni sezonu merakla beklenen dizisi Leyla İle Mecnun hakkında araştırmalar sürüyor. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. 

Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır. Peki dizinin İskender'i Ahmet Mümtaz Taylan kimdir, kaç yaşında? 

ahmet2-2

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

AHMET MÜMTAZ TAYLAN KİMDİR?

12 Eylül 1965 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalışmıştır. Devlet Tiyatroları'nda çeşitli zamanlarda çalışan ünlü oyuncu Devlet Tiyatroları Sanatçıları Derneği kurucu üyesidir.

Polyanna, Misafir, Fareler ve İnsanlar, Azizname 95 gibi tiyatro oyunlarında rolalmıştır. Ayrıca ünlü oyuncu Keşanlı Ali Destanı, Buzlar Çözülmeden, Zengin Mutfağı, Olağan Cinayetler gibi tiyatro oyunlarını yönetmiştir.

Yazı Tura, Hırsız Vari, Şaşkın, Emre Komutanım Şah Mat, Mavi Gözlü Dev, Eve Dönüş, Adını Sen Koy, Kaptan Feza, Ejder Kapanı, Kadri'nin Götürdüğü Yere Git, Bir Zamanlar Anadolu'da, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Ölümlü Dünya, Kelebeğin Rüyası, Organize İşler Sazan Sarmalı, Kurtuluş Son Durak, Kin gibi filmlerde oynadı. 

Ayrıca ünlü oyuncu Yılan Hikayesi, Baba, Kurşun Yarası, Sahra, Çapkın, Kınalı Kuzular, Ezo Gelin, Kötü Yol, İşler Güçler, Güzel Köylü, Saruhan, Cinayet, İnsanlık Suçu, Vatanım Sensin, Alef, Arıza, Ölüm Zamanı, Aziz gibi dizilerde rol almıştır. Exxen Leyla ile Mecnun'da İskender'e hayat vermiştir.