Exxen Leyla İle Mecnun İkinci Sezon Ne Zaman Başlıyor Acun Ilıcalı Açıkladı Exxen Leyla ile Mecnun ikinci sezon ne zaman yayınlanıyor. Leyla İle Mecnun dizisi hakkında merak edilenler kamumanset.com'da. 3 Eylül tarihinde izleyicilerle buluşan Leyla ile Mecnun Exxen platformlarında yayınlanmıştı. Başrollerinde Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Leyla ile Mecnun yeni sezonu ile izleyiciyi etkilemişti. Leyla ile Mecnun dizisi 8 yıl sonra orijinal kadrosu ile ekranlara dönmüştü. Efsane dizi Exxen platformunda yeni sezonu ile yer alırken dizinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. 

leyla2

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu olan Exxen'de yeni bölümleri ile yayınlanmaya başlamıştı. Leyla İle Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelen iki bebeğin beşik kertmesi olmasını ve yıllar sonra Mecnun'un ailesinin durumu anlatıp kızı istemeye gitmesi konu alınır. Mecnun ilk başta bu durumu kabullenmez ama Leyla'yı görür görmez aşık olur. Dizide şu ana kadar Ezgi Asaroğlu, Müge Boz, Zeynep Çamcı ve Melis Birkan olmak üzere dört tane Leyla vardı. Exxen platformunda yayınlanan yeni sezonda ise Leyla karakterine Deniz Işın hayat veriyor. Leyla İle Mecnun dizisinin yeni sezon tarihi merak ediliyor.

Dizide Mecnun'un rüyasında gördüğü kız olan Leyla daha sonra nişanlısı ile beraber İskender'in evine talip olur. Mecnun'un karşısına da bu şekilde çıkar. Kendinde kaybolan Mecnun 8 yıllık aradan sonra kendine gelir. Mahalleye dönen Mecnun'un mahallesi eskisi gibi değildir. Evinde bile tanıdık insanlar yoktur. Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için seferber olur. Bu maceraya ister istemez Leyla da dahil olacaktır. Peki Leyla ile Mecnun ikinci sezon ne zaman? Exxen Leyla ile Mecnun yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?

leyla3

EXXEN LEYLA İLE MECNUN İKİNCİ SEZON

Yılbaşından sonra izleyici ile buluşması beklenen dizinin yeni sezonu hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Leyla ile Mecnun yeni sezonu için gözler Acun Ilıcalı'ya çevrildi. Exxen platformunda yeni sezonu ile yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisi ikinci sezon tarihi belli olduğunda haberimizdeki yerini alacaktır.