Evlilik Hakkında Herşey Vural Kaç Yaşında Fırat Altunmeşe Nereli Hayatı Evlilik Hakkında Herşey dizisinin Vural'ı kimdir? Fırat Altunmeşe hakkında merak edilenler

Evlilik Hakkında Herşey Vural Kaç Yaşında Fırat Altunmeşe Nereli Hayatı Evlilik Hakkında Herşey dizisinin Vural'ı kimdir? Fırat Altunmeşe hakkında merak edilenler.. Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezon boyunca Salı akşamları saat 20.00 De FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Ekranların sevilen dizisi Evlilik Hakkında Herşey dizisinin Vural'ı kim olduğu izleyici tarafından merak ediliyor. Peki Evlilik Hakkında Herşey dizisinin Vural'ı Fırat Altunmeşe hakkında merak edilenler..

fırat2

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Vural'ı kimdir? Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilişkilerin her boyutundaki sıkıntıları gözler önüne seriyor. The Split dizisinin uyarlaması olan Evlilik Hakkında Her Şey senaryosunu Toprak Karaoğlu, Ayşe Canan Ertuğ ve Seda Çalışır Karaoğlu'nun yazdığı dizinin Vural'ı kimdir? 

FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

1 Ocak 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Fırat Altunmeşe ünlü sanatçı İzzet Altunmeşe'nin oğludur. Ünlü oyuncu ilk kez 2013 yılında yayınlanan Vicdan adlı dizide Emre'yi canlandırarak ekranlara geldi. Oyunculuğa başlamasının ardından Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Deniz Baysal, Selin Şekerci, Açelya Topaloğlu ve Furkan Andıç gibi isimlerin yer aldığı Kaçak Gelinler dizisinde Can'ı canlandırarak başrol oynad. Ardından başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Hazal Kaya'nın yer aldığı TV 8 ekranlarında yayınlanan Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide Oytun'a hayat veren Fırat Altunmeşe Kehribar dizisinde Kemal'a hayat verdi.

fırat3

Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni

Başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin yer aldığı Cesur ve Güzel'de Kemal karakterini canlandıran Fırat Altunmeşe Aslan Ailem dizisinde Umut Aslan rolüne hayat verdi. Ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor adlı dizide Doktor Demir'i canlandırdı. Ayrıca ünlü oyuncu Hesapta Aşk filminde ve Sofra Sırları adlı filmde yer aldı. Başarılı oyuncu son olarak başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Vural karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken ünlü oyuncu 31 yaşındadır.