Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezonun iddialı dizilerinden biri. FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam eden başarılı dizi detayları haberimizde.

Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezonun iddialı dizilerinden biri. FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam eden başarılı dizi Evlilik Hakkında Her şey yeni bölümleri ile salı günleri saat 20.00 de ekranlarda..

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Evlilik Hakkında Her şey dizisinin ilk bölümünden itibaren gördüğümüz bir isim Süreyya. Süreyya Saklı Oda sitesinde aldatan kişilerin listesinin çıkması ile boşanmaya giden kadınlardan biri. Süreyya yeni bölümlerde de ekranlarda yerini almaya devam ediyor, eşinin kendisinden boşanmaması için yaptığı olayı avukat Azra ile çözmeye çalışıyorlar. 

Evlilik Hakkında Her şey yeni bölümde eşi paravan şirket kurarak Süreyya' nın imzası ile para aktarıp birçok resmi olmayan işlemde bulunmuştur. Süreyya ise eşinden boşanmaya kararlıdır. Aslında nasıl yapacağını tam olarak bilemez ama Azra akıl verir. Görüntü cihazını bulan eşi ise çılgına döner ve kayıt cihazını kırar. 

Süreyya ise seninle evli kalıp tutsak yaşamaktansa, hapiste özgür olmayı tercih ederim der ve eşine posta koyar. Süreyya ile Azra' yı zor kararlar ve zor günler beklemektedir. Süreyya boşanmaya karar verir ve yarın boşanma dilekçesi hazırlamak için Azra' ya direktif verir. Eşine de yarın avukatını getir seninle boşanacağım der. Bakalım yeni bölümlerde Süreyya' yı nasıl günler bekliyor, Azra bu davayı çözmelerinde yardımcı olabilecek mi, başarılı olacak mı metakla bekleniyor, izleyerek göreceğiz. 

Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezon başladığından beri Her Hafta salı günleri saat 20.00 de yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Evlilik Hakkında Her şey dizisi detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi takipte kalınız.