Evlilik Hakkında Her şey yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm Selen Görgüzel'den Tepki Çeken Açıklama: Hesabı Bana Ödeten Erkeğe Etek Giydiririm

Kamumanset.com - Evlilik Hakkında Her şey yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Detaylar haberimizde kamumanset.com' da sizlerle..

Evlilik Hakkında Her Şey yayınlanan 4. bölümü ile Salı günü ekranlarda yerini aldı. 4. bölüm finalinde yaşanan son sahne herkes tarafından beklenen dizinin 1. bölümünde yayınlanan sahneydi. 

Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölümü ile 12 Ekim salı günü ekranlarda yerini aldı. 4. bölümde Azra gözü kör gibiydi adeta. Hiçbir şeyi görmeyen Azra' nın arası Sanem' lede oldukça açılmıştı. 4. bölümün son sahnesinde ise Saklı Oda diye bir sitenin yayınlandığı listenin gündeme gelmesi ve Azra' nın kocasının da bu listede olması, işin en kötü tarafının da Azra' nın bu listeyi son anda kameraların karşısında öğrenmesi Azra için büyük bir yıkım oldu. 

Azra' yı aldatan Sergen zaten bölüm başından beri köşeye sıkışmış durumdaydı ve Azra bu olanları öğrenmemeli şeklinde yakarışlarda bulunmuştu. Saklı Oda' nın yayınlandığı 5 bin kişilik listesinde Azra' nın eşinin de olması büyük yankı uyandırdı diyebiliriz. Bakalım yeni bölümde Azra, Sergen' e nasıl bir tepki verecek, evliliklerini sonlandıracak mı merakla bekleniyor. 

Yıldırım ise hiçbir şey söylemediği için Azra o halde iken kendini kötü hissetmeye başlar. Azra' ya her şekilde destek olmaya çalışan Yıldırım' ı  da yeni bölümlerde zor günler bekliyor diyebiliriz. 

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonun İddialı dizileri arasında yer alıyor. FOX TV' nin bu sezonki dizilerinden birisi olan Evlilik Hakkında Her Şey, 3 kız ve 1 annenin başlarına gelen hayat mücadelesini konu alıyor. Babaları çok küçük yaşta kızların bakıcısı ile kaçtıktan sonra Çolpan avukatlık mesleğine sıkı sıkıya sarılır ve çok iyi bilinen ve ünlü bir avukatlık bürosunun sahibi olur. Kızları Azra ve Sanem' i de kendisi gibi avukat yaparak büroda iş veren Çolpan sadece küçük kızı Güneş' i ikna edemez. Güneş kendisine farklı bir hayat kurmak ister ve bunu başarır, kendisine ait küçük bir kafe işletir. 

Azra kendisi gibi avukat olan Sergen ile evlenmiş ve 3 çocuk sahibi olmuştur. Sanem ise evlenmeme kararı almış ve bu yolda ailesi ile birlikte yaşamaya devam etmektedir. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile salı günü FOX TV ekranlarında saat 20.00 yerini almaya devam ediyor. Sakın kaçırmayın.