Evlilik Hakkında Herşey dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olacak.. Sevilen dizi detayları ve gelişmeleri için sitemiz kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.. İşte Evlilik Hakkında Her Şey dizisine katılan yeni isim Neyran karakterini gelin daha yakından inceleyelim..

Evlilik Hakkında Herşey dizisinin yeni oyuncularından biri Neyran karakteri ile hayatlarımızda yerini alıyor. Neyran, Yıldırım' ın eski eşi olarak ekranlarda yerini alıyor. Neyran karakterini gelin daha yakından tanıyalım..

Evlilik Hakkında Herşey Neyran

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonun İddialı dizileri arasında yer alıyor. FOX TV' nin bu sezonki dizilerinden birisi olan Evlilik Hakkında Her Şey, 3 kız ve 1 annenin başlarına gelen hayat mücadelesini konu alıyor. Babaları çok küçük yaşta kızların bakıcısı ile kaçtıktan sonra Çolpan avukatlık mesleğine sıkı sıkıya sarılır ve çok iyi bilinen ve ünlü bir avukatlık bürosunun sahibi olur. Kızları Azra ve Sanem' i de kendisi gibi avukat yaparak büroda iş veren Çolpan sadece küçük kızı Güneş' i ikna edemez. Güneş kendisine farklı bir hayat kurmak ister ve bunu başarır, kendisine ait küçük bir kafe işletir. 

Azra kendisi gibi avukat olan Sergen ile evlenmiş ve 3 çocuk sahibi olmuştur. Sanem ise evlenmeme kararı almış ve bu yolda ailesi ile birlikte yaşamaya devam etmektedir. 

Evlilik Hakkında Her Şey Neyran yani Sevcan Yaşar Kimdir?

Sevcan Yaşar 1990 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Mankenlik yapmıştır sonrasında ise oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. 23. Miss Model of Turkey yarışmasının birincisi olmuştur. Sonrasında ise Çin' de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında birinci olmuştur. Ege Üniversitesi Biyoloji bölümünü bitirmiştir. Ardından İstanbul' a yerleşerek, İstanbul' da oyunculuk eğitimi almıştır. Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro bölümünde eğitimini sürdürmektedir. 

Sevcan Yaşar' ın Yer Aldığı Projeler

Kayıp Şehir

Böyle Bitmesin - Sevda

Aramızda Kalsın - Nehir

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Esra Boran

Bahtiyar Ölmez - Nisan Ölmez

Erkenci Kuş - Aylin Yüksel

Evlilik Hakkında Her Şey - Neyran

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her hafta salı günleri saat 20.00 de yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor.