Evlilik Hakkında Herşey Nedim karakteri psikopat bir babayı canlandıracak. İşte detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Evlilik Hakkında Herşey dizisinde Yıldırım ile Çolpan' ın iş birliği yaparak kurtardıkları çocuğun babası Nedim şimdi Çolpan' ın çalıştığı hukuk bürosunda avukat aramaya geldi. Nedim' in avukatı Çolpan mı olacak bakalım izleyerek göreceğiz. 

Çolpan Nedim' i ilk gördüğü anda büyük şok geçirir ve eli ayağına dolanır bakalım yeni bölümlerde Nedim ile Çolpan arasında neler olacak izleyerek göreceğiz.

Bahar ile oğlunu yurt dışına gönderen Yıldırım, Nedim' in hapisten çıkması hiç kimsenin beklemediği bir gelişme oldu. Çolpan endişelenmeye başlamıştır ve Yıldırım' a da dikkatli olması konusunda uyarı yapar. Nedim Yıldırım' a karşı oldukça sinirlidir ve bakalım yeni bölümlerde Nedim Yıldırım için bir tehdit olacak mı? Nedim yasal yollardan olmasa da oğlunu Bahar' dan yeniden kaçırabilecek mi merakla bekleniyor. 

Nedim yeni bölümlerde nasıl bir yol izleyecek, kirli işlerine hapisten yeni çıktıktan sonra da devam edecek mi bakalım izleyerek göreceğiz. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her hafta yeni bölümleri ile salı günleri saat 20.00 de FOX TV ekranlarında sizlerle.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonun İddialı dizileri arasında yer alıyor. FOX TV' nin bu sezonki dizilerinden birisi olan Evlilik Hakkında Her Şey, 3 kız ve 1 annenin başlarına gelen hayat mücadelesini konu alıyor. Babaları çok küçük yaşta kızların bakıcısı ile kaçtıktan sonra Çolpan avukatlık mesleğine sıkı sıkıya sarılır ve çok iyi bilinen ve ünlü bir avukatlık bürosunun sahibi olur. Kızları Azra ve Sanem' i de kendisi gibi avukat yaparak büroda iş veren Çolpan sadece küçük kızı Güneş' i ikna edemez. Güneş kendisine farklı bir hayat kurmak ister ve bunu başarır, kendisine ait küçük bir kafe işletir. 

Azra kendisi gibi avukat olan Sergen ile evlenmiş ve 3 çocuk sahibi olmuştur. Sanem ise evlenmeme kararı almış ve bu yolda ailesi ile birlikte yaşamaya devam etmektedir.