Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonda yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Sevilen dizi Evlilik Hakkında Her Şey ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberlerimizde sizlerle olmaya devam edecek. İşte çocuk oyunculardan bir tanesi Miray karakterini gelin daha yakından inceleyelim..

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında her salı saat 20.00 de yayınlanmaya devam ediyor. Yeni dizideki Miray karakteri kim gerçekte adı ne gelin daha yakından inceleyelim. 

Evlilik Hakkında Her Şey Miray karakterini canlandıran Esma Yılmaz Kimdir?

İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu Esma Yılmaz' ın gerçek adı Nefise Esma Yılmaz' dır. Başarılı oyuncu Esma Yılmaz ilk kez 2015 yılında Kırgın Çiçekler dizisi ile kamera karşısında Büşra karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Sonrasında 2019 yılında ise Bizim hikaye dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Esma Yılmaz' ı şimdilerde ise Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlarda Miray karakterini canlandırmaktadır. 

Evlilik Hakkında Herşey Miray adı

Evlilik Hakkında Her Şey Miray karakterini canlandıran Esma Yılmaz' ın Yer Aldığı Projeler

Evlilik Hakkında Her Şey - Televizyon Dizisi 2021
Bizim Hikaye - Televizyon Dizisi 2019 
Kırgın Çiçekler - Büşra - TV Dizisi 2015-2018

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yayınlanacak olan yeni bölümde Azra ve Sergen çifti yollarını ayıracaklar, Sergen' in Azra' yı defalarca aldatması ve Azra' nın bunu yeni öğrenmesi ve kabullenmeyip boşanmaya karar vermesine neden oluyor. Fakat Azra' nın hamile oluşu bakalım olayları nasıl etkileyecek hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Sergen' in belalı sevgilisi ise yine yeni planlar peşinde olmaya devam etmektedir. Mahkeme duruşmasında Sergen' in Azra' nın hamile oluşunu öğrenmesi ardından duruşmada bunu açık bir şekilde dile getirir. Bu olay ardından ise Sergen boşanma kararından vazgeçecektir ve anlaşmalı boşanma kararından vazgeçen Sergen, Azra' dan boşanmamaya kararlıdır. 

Azra ise boşanıcam senden diye mahkeme salonunda bağırmaya başlar ve Sergen' i asla geri kabul etmeyeceğini dile getirir. Bu yüzden duruşma bir süre daha ertelenir ve Sergen' de amacına ulaşmış olur.