Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey her hafta salı günleri Fox Tv ekranlarında yerini alacak işte detaylar kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile Fox Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Yeni sezonun sevilen dizilerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey her hafta salı günleri Fox Tv ekranlarında yerini alacak işte detaylar..

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması

Evlilik Hakkında Her şey dizisi bu hafta da salı günü Fox Tv ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Bu dizi başladığından beri dizi uyarlama mı en çok merak edilen konular arasında yerini aldı diyebiliriz.

Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümünde Cevher ve Arsen hukuk büroları birleşecek ve ama tek bir şartla. Çolppan Cevher artık bu hukuk bürosunda çalışmayacak. Bu şartı Çolpan duyar duymaz hiç istisnasız kabul etmeye hazırdır. Çünkü tüm çalışanlarını işsiz bırakmak onu aşırı derecede üzmektedir. 

Yeni bölüme yeni bir karakter daha ekleniyor ve o karakter Jale. Sergen' in Azra' yı aldattığı sevgilisi Jale birden fazla plan kurar ve hem Azra' nın kızı Miray' ı etkilemeyi başarır hemde Sergen' e eşinin olayları öğrenip kendisini dövdüğünü gösterir. Fakat hepsi yalandır, Jale çok planlı hareket etmeye devam eder ve dört bir yandan el birliği ile Azra' nın hayatını ve evliliğini yok etmeyi kendine amaç bilerek bu doğrultuda ilerleyecektir. 

Yeni bölümlerde Azra ile Sergen' in boşanacağını izleyeceğiz derken dizinin en son bölümünde Azra' ya gelen bir telefon olayları tam tersine çevirecektir. Acaba o telefon Azra' ya kimden geldi ve neler söyledi izleyerek göreceğiz.

Evlilik Hakkında Her şey dizisinde yeni bölümlerde göreceğimiz gibi Azra, Sergen' in kendisine olan ihanetini öğreniyor. Yeni bölümlerde Azra bu olayı öğrendiğinde çılgına dönüyor ve Sergen' in sevgilisinin evine giderek gerçeği öğreniyor. Sergen' in sevgilisinin evinde Sergen ile yüzleşen Azra bağırıp çağırıyor ve orayı terk ediyor. Yeni bölümlerde ise Sergen' in evden ayrılışını, Azra' nın onunla boşanmasını izleyeceğiz gibi görünüyor. 

Sergen' in sevgilisi diziye ani bir giriş yapıyor ve bakalım yeni bölümlerde Sergen ile sevgilisi birlikte olacak mı hep birlikte izleyerek göreceğiz. 

Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezon boyunca Salı akşamları saat 20.00 De FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor olacak, dizinin detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi takipte kalınız.