Evlilik Hakkında Herşey Çocuk Oyuncuları Evlilik Hakkında Her Şey çocuk oyuncuları kimler, kaç yaşındalar?

Evlilik Hakkında Herşey Çocuk Oyuncuları Evlilik Hakkında Her Şey çocuk oyuncuları kimler, kaç yaşındalar? Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey çocuk oyuncuları merak ediliyor. Evlilik Hakkında Her şey dizisi yeni sezon boyunca Salı akşamları saat 20.00 De FOX TV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Ekranların sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her şey dizisinin çocuk oyuncuları merak ediliyor. Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Vural'ı kimdir? Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilişkilerin her boyutundaki sıkıntıları gözler önüne seriyor. The Split dizisinin uyarlaması olan Evlilik Hakkında Her Şey senaryosunu Toprak Karaoğlu, Ayşe Canan Ertuğ ve Seda Çalışır Karaoğlu'nun yazdığı dizininin çocuk oyuncuları kimler? 

evli3

MİLA KASARCI KİMDİR?

Dizinin çocuk oyuncularından olan Mila Kasarcı 2015 yılında doğmuştur. 6 yaşında olan çocuk oyuncu IMC Ajans bünyesinde oyunculuk yapmaktadır. Instagram hesabı @milaksrc. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde oynayan Mila Kasarcı Kefaret adlı dizide de rol almıştır. Ayrıca birçok firmanın katalog çekimlerinde yer almıştır. 

evli2

EMİNE ADA SEZER KİMDİR?

1 Ocak 2014 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 7 yaşında olan Emine Ada Sezer aslen İstanbulludur. Oğlak burcudur. IMC Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Emine Ada Sezer, günümüze kadar bir çok firmanın katalog ve reklam çalışmasında yer almıştır. Instagram hesabı @emineadasezer. 

RÜZGAR DORUK ÖZMÜ KİMDİR?

29 Kasım 2011 yılında doğdu. 10 yaşında olan çocuk oyuncu Rüzgar Özmü yay burcudur. Daha önce Ayrılık dizisinde yer almıştır. Kağıttan Hayatlar dizisinde Çağatay Olusoy ile yer almıştır. Yemin dizisinde yer almıştır. Birçok reklam filminde yer alan çocuk oyuncu son olarak Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide yer almaktadır.

evli4

ESMA YILMAZ KİMDİR?

Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni Baba Dizisi Final Sebebi Ne, Baba Dizisi Bitme Nedeni

İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Esma Yılmaz ilk kez 2015 yılında Kırgın Çiçekler adlı dizide yer aldı. Büşra karakteri ile büyük başarı elde etti. Daha sonra Bizim Hikaye'de yer aldı. Son olarak Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide yer aldı.