Evlilik Hakkında Her Şey Azra bebeğini kaybetti mi işte tüm detaylar .. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle olacak..

Sevilen yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey' de Azra bu bölümde bebeğini kaybediyor ve üzüntüsü ile bir süre yataktan bile çıkamıyor. Annesi, kardeşleri ve çocukları Azra' ya moral vererek yeniden ayağa kaldırmak için türlü yolları deniyorlar. 

Bakalım yeni bölümde Azra yeniden hayata tutunmayı başarabilecek mi izleyerek göreceğiz. 

azra

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Konusu

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonun İddialı dizileri arasında yer alıyor. FOX TV' nin bu sezonki dizilerinden birisi olan Evlilik Hakkında Her Şey, 3 kız ve 1 annenin başlarına gelen hayat mücadelesini konu alıyor. Babaları çok küçük yaşta kızların bakıcısı ile kaçtıktan sonra Çolpan avukatlık mesleğine sıkı sıkıya sarılır ve çok iyi bilinen ve ünlü bir avukatlık bürosunun sahibi olur. Kızları Azra ve Sanem' i de kendisi gibi avukat yaparak büroda iş veren Çolpan sadece küçük kızı Güneş' i ikna edemez. Güneş kendisine farklı bir hayat kurmak ister ve bunu başarır, kendisine ait küçük bir kafe işletir. 

Azra kendisi gibi avukat olan Sergen ile evlenmiş ve 3 çocuk sahibi olmuştur. Sanem ise evlenmeme kararı almış ve bu yolda ailesi ile birlikte yaşamaya devam etmektedir. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile salı günü FOX TV ekranlarında saat 20.00 yerini almaya devam ediyor. Sakın kaçırmayın.