Evim Şahane programı 2012 yılında beri ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen program Evim Şahane Kanal D ekranlarında gündüz kuşağı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - Evim Şahane programı 2012 yılında beri ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Sevilen program Evim Şahane Kanal D ekranlarında gündüz kuşağı ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Evim Şahane başvuru formu aşağıdaki gibidir..

https://www.kanald.com.tr/ekip-sahane/ekip-sahane-basvuru-formu

aaaaaevimşahane2

Kanal D' nin sevilen programlarından biri olan Evim Şahane 2012 yılından itibaren D Productions yapımı ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Ev dekorasyonu konusunda yeni bir akım yaratan program yoğun ilgi ile izlenmeye devam ediyor. 

Programa katılmak için Kanal D internet sitesinde yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Başvuru için herhangi bir özel koşul gerekmeyen yarışma programı Evim Şahane, başvuru aşamasında belirttiğiniz özellikleriniz programa katılım durumunuzu belirlemektedir. 

Başvuru yapan isimlerin başlarından geçen olaylar, hayalleri veya umutları dikkate alınacak başvurular arasında değerlendirmeler yapılarak başvuru alımları yapılıyor. 

Başarılı program Evim Şahane Mimar Selim Yuhay' ın sunumu ile 2012 - 2015 tarihleri arasında çok başarılı sezon hayatı geçirdi sonrasında ise 2015 yılında bir süre yayın hayatına ara verdi. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

Sonrasında Selim Yuhay 2016 Eylül ayında aynı formattaki program olan Güle Güle Oturun isimli program ile TV 8 ekranlarında yeni yayın hayatına merhaba demişti. Daha sonra ise bu program Tv 2 ekranlarına geçiş yaptı. 

Bu program insanların ilgisini çekerek beğenisini toplamıştır. İzleyenlerin ev dekorasyon konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlarken aynı zamanda alışveriş için nasıl daha etkin yollar izleyebileceği fikrini kazandırmış oldu. 

Evim Şahane programına başvuru yapmak veya katılmak için herhangi bir ücret istenmemektedir. 

Evim Şahane yarışma programı İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra Türkiye' nin her köşesinden gelecek tüm başvuruları kabul etmektedir. 

Şuan Evim Şahane yarışma programı eski bölümleri ile Kanal D gündüz kuşağında yerini almaya devam ediyor. 

Sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta' dan hemen önce Kanal D ekranlarında yerini almaya devam eden başarılı yarışma programı hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yerini almaya devam ediyor. 

Evim Şahane yarışma programı detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.