Esra Erol Gülten İnsanları Nasıl Dolandırdığını Anlattı Esra Erol'a çıkan Gülten Hanım Ramazan adlı şahsın 3 araba parasını nasıl yediğini anlattı Esra Erol Gülten Hanım Olayı Detaylar kamumanset.com'da

Esra Erol Gülten İnsanları Nasıl Dolandırdığını Anlattı Esra Erol'a çıkan Gülten Hanım Ramazan adlı şahsın 3 araba parasını nasıl yediğini anlattı Esra Erol Gülten Hanım Olayı Detaylar kamumanset.com'da. Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında işlenen olaylar izleyiciyi şok ediyor. Esra Erol'un programına çıkan evli ve 2 çocuk annesi Gülten Hanım, sosyal medya uygulaması TikTok üzerinden insanları dolandırdığını söyledi. Gülten Hanım TikTok uygulmasından tanıştığı Ramazan isimli şahsın 3 araba parasını yiyerek hayatını kararttığını ifade etti.

gülten3

Gülten Hanım sevgilisi Ramazan ve eşini istemediğini söyledi. Gülten Hanım, "Bana sahip çıkın" diyerek Esra Erol'dan yardım istedi. ATV ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin ilgiyle takip ettiği Esra Erol'da programında yaşanan ilginç olay şaşırttı. Canlı yayına çıkan Gülten Hanım, yaptığı itiraflarla herkesi şaşırttı. Sosyal medya uygulaması olan TikTok üzerinden yayınladığı dans videolarıyla insanların parasını aldığını itiraf eden Gülten Hanım, çok pişman olduğunu açıkladı. 

Gülten Hanım eşi ve çocukları ile güzel bir hayatı olduğunu belirtti. TikTok'u açtıktan sonra hayatının değiştini söyleyen Gülten Hanım dans videoları paylaşıp canlı yayınlar açarak takipçisini arttırdığını belirtti. "Çok paralar kazandım ama birçok kişinin de hayatını kararttım." ifadelerine yer verdi. Ramazan Çakmak isimli biriyle tanıştığını ve onun parasını yedini söyleyen Gülten Hanım "Ramazan canlı yayınlarda bana çok para gönderiyordu. Hatta o bana çok para göndermesin diye yayını kapatıyordum. Ramazan'ın 3 araba parasını yedim. Evli olduğumu falan da biliyordu. Ondan özür diliyorum. Onu kandırdığım için de telefonda Keriz 3 diye kaydettim" ifadelerine yer verdi.

gülten2

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Ramazan Çakmak ise canlı yayına bağlandı. "Gülten Hanım'ın evli olduğunu bilmiyordum. Dolandırılmadım, paraları kendi isteğimle gönderdim. Bana evli olduğunu buluşunca söyledi" açıklamalarına yer verdi. 1,5 senedir Ramazan Çakmak ile ilişkisi olduğunu ifade etti. Boşanma davası açtığı eşi ile yüzleşen Gülten Hanım'ın eşi Ali Bey "Eşim 'Ramazan'ı beraber dolandırdık' diyor ama kesinlikle yalan. Eşim paraya boğulduğu için ne yaptığını bilmiyor" açıklamalarına yer verdi. Eşinin sözlerine oldukça öfkelenen Gülten Hanım ise "Adam olup da yaptırmasaydın. Alıp o telefonu kırsaydın" ifadelerine yer verdi. Gülten Hanım "Eşimi de Ramazan'ı da hayatımda istemiyorum. Eşime boşanma davası açtım ama çekişmeliye döndü" ifadelerine yer verdi.