Eski Sevgililer Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz O Ses Yılbaşı'nda. Eski sevgililer aynı programa katılıyor

Eski Sevgililer Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz O Ses Yılbaşı'nda. Eski sevgililer aynı programa katılıyor. Ünlü oyuncu Aytaç Şaşmaz O Ses Yılbaşı'na katılıyor. Yarışmada Aytaç Şaşmaz eski sevgilisi Cemre Baysel'le de pişti olacak haberi sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü çift Baht Oyunu dizisinde beraberliğini duyurmuştu fakat geçen aylarda sessiz sedasız bir şekilde yollarını ayırmışlardı. Kötü bir ayrılık yaşamayan ünlü çiftin O Ses Yılbaşı programına katılacağı söylendi. Ayrıca TV 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programına Talat Bulut, Kerem Alışık, Selin Şekerci, Ebru Şahin, Nilsu Berfin Aktaş, Onur Buldu, Alina Boz, Melis Sezen, Cemre Baysel, Büşra Pekin, Hazal Subaşı, Eser ve Berfu Yenenler, Cemal Can, Danla Biliç, Aslıhan Malbora'nın katılacağı söylendi.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

Başarılı oyuncu Aytaç Şaşmaz da geceye katılacak. Ünlü oyuncu 2017 yılında Söz dizisinde Feyzullah karakterine hayat vermişti. 2019-2021 yılları arasında Hekimoğlu dizisinde Emre Acar'ı canlandırdı. 2021 yılında Cemre Baysel ile Baht Oyunu dizisinde rol aldı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Darmaduman dizisinde Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerle başrol olarak yer almaktadır.

Kötü Çocuk, Aşk Tesadüfleri Sever 2, İlk Göktürk isimli filmlerde yer aldı. 24 yaşındaki oyuncu aynı zamanda İsmail Ege Şaşmaz'ın kardeşidir.

Cemre Baysel ise Yeşil Deniz dizisiyle 2014 yılında oyunculuk kariyerine başladı. İsimsizler dizisinde Gülperi'ye hayat veren ünlü oyuncu Payitaht Abdülhamid'de rol aldı. Elimi Bırakma dizisinde Melis'e hayat verdi. Ramo, Sol Yanım gibi dizilerde rol aldı. Baht Oyunu dizisinde Aytaç Şaşmaz ile başrol oynadı. 2022 yılında Senden Daha Güzel dizisinde Burak Çelik ile başrol oynadı, dizide Efsun Armağan karakterini canlandırdı. 23 yaşında olan ünlü oyuncu da O Ses Türkiye Yılbaşı programına konuk olarak katılacak.