Eski Köye Yeni Adet Filmi Nerede Çekildi Eski Köye Yeni Adet Konusu Çekim Yerleri Eski Köye Yeni Adet filmi oyuncu kadrosu

Eski Köye Yeni Adet Filmi Nerede Çekildi Eski Köye Yeni Adet Konusu Çekim Yerleri Eski Köye Yeni Adet filmi oyuncu kadrosu.. Bu akşam Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Eski Köye Yeni Adet filmi konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekti. Komedi türündeki Eski Köye Yeni Adet Filmi konusu nedir? Eski Köye Yeni Adet Filmi oyuncuları kimler? Fox Tv Eski Köye Yeni Adet Filmi hakkında merak edilenler.. Eski Köye Yeni Adet filminin yönetmenliği ve senaristliği Gülistan Acer ve Ferit Karahan tarafından yürütülen film, 2018 yılında vizyona girmiştir. Film komedi türünde hazırlanmıştır. Peki Eski Köye Yeni Adet filmi konusu nedir?

eski köy

ESKİ KÖYE YENİ ADET FİLMİ KONUSU

Film 1990 yıllarının sonlarında bir köye sağlık ekpleri gelmesi ile üç çocuğu olan kadınlara doğum kontrolü için sprial takması ile başlar. Bununla beraber köyün erkekleri pek de akıl karı olmayan şekilde devletin onları dinlemek için mikrofon taktırdıklarını düşünür. 

Erkek kadınların yanında hiçbir politik meseleden bahsetmezler. Hatta erkekler kadınların yanında kadınlardaki mikrofona hazır ola geçerek "Vatan Sana Canım Feda" diye bağırırlar. Bu yanlış anlama çözülene dek köyde her şey değişir.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

ESKİ KÖYE YENİ ADET FİLMİ OYUNCULARI

Bülent Emrah Parlak
Nail Kırmızıgül - Naci
Füsun Demirel
Burcu Gönder Parlak
Gülhan Tekin
Haki Biçici
Metem Yılmazkaya
Osman Akça
Ali Rıza Tanyeli
Muhammed Cangören
Derya Karadaş
Asiye Dinçsoy
Gürsu Gür
Nursel Köse
Nülufer Kılıçarslan
Ali Rıza Kubilay
Güner Özkul

ESKİ KÖYE YENİ ADET FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Sevilen komedi filminin çekim yerleri arasında İstanbul yer almaktadır. Fakat filmin bazı sahneleri Assos'da gerçekleşmiştir.