Eser Yenenler'den Eşi Berfu Yenenler'e Övgü Dolu Sözler Ünlü oyuncu Eser Yenenler, eşini öve öve bitiremedi

Eser Yenenler'den Eşi Berfu Yenenler'e Övgü Dolu Sözler Ünlü oyuncu Eser Yenenler, eşini öve öve bitiremedi. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Eser Yenenler'in Berfu Yenenler ile mutlu bir evliliği var. Eser Yenenler son olarak eşini övdü. "Sanatın her dalında aktif. Senaryo yazıyor. ''Çift terapisi' isimli eser kendisine ait. Çok yetenekli biri gerçekten. Sahnede beklediğimden daha iyi iş çıkartıyor. Karı-koca çalışmak çok güzel bir şeymiş." ifadelerine yer verdi.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınan Eser Yenenler şu an aynı programda sunuculuk yapmakta. 2019 yılında Eser Yenenler, Berfu ile evlenerek iki tane çocuk sahibi olmuştu. Kuzey ve Mete adında iki oğlu olan Eser Yenenler karısından bahsederken övgü dolu sözler kullandı.

Berfu Yenenler ünlü bir markanın yüzü oldu. Günlük bakımları hakkındaki sorulara "Ben saç bakımını severek yaparım. Kaliteli bir marka ile çalıştığım için de çok mutluyum." ifadelerine yer verdi.

Eser Yenenler'in stand up gösterisi için konuşan Berfu Yenenler "Gösteri için fazlasıyla mutluyum. Ne yapacağımızı tam olarak bilmeden çıkmıştık sahneye. Bizim komikliğimiz izleyiciye de yansımış. Yolumuz uzun tabi, daha büyük sahnelere de çıkacağız." açıklamalarına yer verdi.

Yazdığı senaryo üzerine konuşan Berfu Yenenler "Normalde daha erken çıkmak gibi planımız vardı. Bitti çoktan senaryo. Şubat gibi çekimlere geçeceğiz. Sürpriz isimler olacak kadroda. Eser ile ben zaten varız." ifadelerine yer verdi.

Oyuncu Eser Yenenler ise "Şu an zayıflamaya çalışıyorum. Prestij Meselesi filmi için Mahsun Kırmızıgül 10 kilo vermemi istemişti. Bu sonrasında da hoşuma gitti. 5 gün diyet yapıyorum. Devam ettirme kararı da aldım bunu." ifadelerini kullandı. Ayrıca eşinin başarısı hakkında da yorum yaptı.

Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım Ayşegül Yıldız'dan Şaşırtan İtiraf: Babam Hayatta Olmuş Olsaydı İbrahim Tatlıses İle Olmazdım

"Mutluyum ve ona destek olmak için buraya geldim. Her zaman onun yanındayım. Karı koca sahne almak çok güzel bir şey. Seyirciden olağanüstü tepkiler aldık konuyla ilgili. Herkes çok sevdi. Karı koca stand up duymadım hiç ilkini bizim yapıyor olmamız çok güzel bence. Zoru başarmak bizim için her zaman hedeftir. Berfu çok yetenekli. Senaryo yazıyor. 'Çift terapisi' senaryosunu da o yazdı. Sanatın her dalında aktif bir şekilde var. Onda gördüğüm şey yazarlık konusunda efsane bir yetenek." ifadelerine yer verdi.