Erkan Kolçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun'un güzel giden evliliğinin sırrı herkesi şaşırttı

Erkan Kolçak Köstendil'den Şaşırtan Evlilik Açıklaması. Ulan İstanbul dizisi ile popülerlik kazanan sevilen oyuncu Erkan Kolçak Köstendil 2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Cansu Tosun ile dünya evine girdi. İkili 2021 yılında oğulları Marsel'i kucaklarına aldılar. Mutlu bir şekilde devam eden evliliğinin sırrını veren Erkan Kolçak Köstendil herkesi şaşırttı.

Başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil en son Show Tv ekranlarının efsane dizisi Çukur'da Salih Koçovalı (Vartolu Saadettin) karakterine hayat vermişti. Başarılı oyuncu Cansu Tosun ile devam eden evliliğinde mutluğun sırrını paylaştı.

Bir markanın lansmanına beraber katılan oyuncu çift kameralara poz verdiler. Cansu Tosun yeşil takımı ile dikkatleri üzerine çekmişti. 

Magazin muhabirleri ile sohbet eden ikili mutlu evliliğin sırrı sorulduğunda güldü. Kolçak Köstendil "Bol kavga galiba, bir formülü yok aslında biz beraber çok eğleniyoruz." ifadelerine yer verdi. "Bir de yol arkadaşımız var Marsel, biz hayatı beraber yaşamaktan çok keyif alıyoruz." ifadelerine yer verdi. Anne olduktan sonra setlerden uzak kalma kararı alan Cansu Tosun kendi markasını kurmuştu. Markayı kurarken doğru zamanda kurmanın ve doğru ekiple çalışmanın önemine dikkat çekti.

Markanın reklam filmini eşi Erkan Kolçak Köstendil yönetmişti. Hollanda'ya yerleştikleri yönündeki haberleri de yalanladılar. "Oraya gidip geliyoruz sıklıkla. Hollanda'yı seviyoruz ama yerleşme gibi bir durum yok." ifadelerine yer verdi.

DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç? DJ Ozan Doğulu ile Sevgilisi Hera Aslan'ın Boy Farkı Olay Oldu Hera Aslan'ın Boyu Kaç?

Futbol ile yakından ilgilenen Erkan Kolçak Köstendil Hollanda'nın Amsterdam Gençlerbirliği'ne girmişti.