Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Valentina Zenere tarafından oynanan Isadora, sezonun ilk bölümünün ilk birkaç dakikasında bir helikopterden bir helikopterden bir evin otel odasına adım atıyor.

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Valentina Zenere tarafından oynanan Isadora, sezonun ilk bölümünün ilk birkaç dakikasında bir helikopterden bir helikopterden bir evin otel odasına adım atıyor. Bu aşırı zengin, ağartılmış sarışın parti kızının tek amacı, önceden kurulmuş Cayetana ve Phillipe karakterlerinin dinamiği içinde daha fazla kaosa neden olmak gibi görünüyor, ancak uyuşturucunun neden olduğu gözden düşme, böyle biri için en şok edici olaylar dönüşü olmazdı. grup içinde bir tür ilişki kurabilmek için ilkel ve uygun.

Şimdi, insanların neden cinsel açıdan kafası karışık kaslı adam ve küçük İbiza hanımı üzerinde yaltaklandığına gelince? Tanıtımları, Sezon 4'ün işlevsiz kardeş üçlüsü Patrick, Ari ve Mencia'dan çok daha çekici .

Ve bu üçünde özellikle yanlış bir şey olmadığını belirtmekte fayda var. Aslında, dizi onları 4. Sezon için sopanın odak noktası haline getirmek için sağlam bir iş çıkarıyor ve Samuel, Rebeka ve Omar gibi üst düzey karakterleri kontrpuan olarak hareket ederek dramayı etraflarında merkeze alıyor. Sadece şov üzülmemize izin vermedi. Elite , yeni yıldızları tıpkı eskileri gibi çabucak kucaklayacağımızı umarak 24 bölüm boyunca bağlantı kurduğumuz OG karakterlerinden devam etmemizi istedi. Ne yazık ki, acemileri veterinerlerle birlikte hemen hikayeye sokmak iyi çalışmalıydı, Elite için kolay bir yol yoktu.3. Sezonun sonunda veda eden orijinal oyuncu kadrosunun (Lucretia, Carla, Nadia, Polo, Valerio, birkaç isim) bıraktığı boşluğu doldurmak için.

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

6. Sezonda Ivan ve Isadora'yı Görecek Miyiz?

28 Ekim 2021'de, Elite'in resmi Instagram'ında yayınlanan bir gönderi , hit şovun sekiz bölümünü daha alacağımızı doğruladı. 6. Sezon, bu Las Encinas öğrencilerinin hepsini olmasa da bazılarını bir başka öğretim yılında göreceğimiz anlamına geliyor. Iván ve Isadora'yı tekrar görecek miyiz, ihtimaller çok ama çok yüksek. Onlar teslim edilecek daha çok hikayeye sahip yeni yüzler, bu yüzden kemerlerinin altında sadece bir sezon varken onlara bu kadar erken veda etmek garip olurdu.

Bununla birlikte, aktörler büyük olasılıkla lise çocuklarını oynamanın uygun noktasından çıkış yollarını yaşlandıracaklar mı? Kesinlikle. umursayacak mıyız? Muhtemelen değil. Hala izleyecek miyiz? Kesinlikle.