Elbet Bir Gün Nesime Kim Şebnem Bozoklu Kaç Yaşında? Şebnem Bozoklu hangi dizilerde yer aldı? Detaylar kamumanset.com'da

Elbet Bir Gün Nesime Kim Şebnem Bozoklu Kaç Yaşında? Şebnem Bozoklu hangi dizilerde yer aldı? Detaylar kamumanset.com'da. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün dizisinin Nesime'nin Şebnem Bozoklu hayatı hakkında merak edilenler.. Yönetmen koltuğuna Gül Oğuz'un oturduğu senaryosunu ise Yusuf Reha Alp'in kaleme aldığı Elbet Bir Gün dizisi aşk ve dram türünde yayınlanacak. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosunda Şebnem Bozoklu yer alıyor. Şebnem Bozoklu kimdir, kaç yaşında? Şebnem Bozoklu nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

şebnem2

Dizide Feride adlı kadının can korkusu ile eniştesi Cemil'in yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirip kendini yepyeni bir hayat kurmuştur. Gizem bir televizyon programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil'in hala onun ve başkası ile kaçmış abası Nesime'nin peşinde olduğunu öğrenir. Cemil'in peşinde olduğunu öğrenen Gizem geçmişinin karanlık tarafını arkasında bırakamamaktadır. Peki dizide Nesime'ye hayat veren Şebnem Bozoklu kimdir? Elbet Bir Gün dizisi Şebnem Bozoklu hakkında merak edilenler..

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

ŞEBNEM BOZOKLU KİMDİR?

25 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Ispartalı bir babanın Mısır kökenli annenin kızıdır. 1996'da Kadıköy Kız Lisesini bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2001 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümüne başlayan ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, 2004'te mezun oldu.

şebnem3

Birçok tiyatro oyununda yer ala Şebnem Bozoklu Selena dizisinde Ceylan'a hayat verdi. Ardından Emret Komutanım, Derman, Canım Ailem, Bizim Yenge, Cesur Hemşire, Galip Derviş gibi dizilerde yer aldı. Ulan İstanbul, Ümmü Sıbyan: Zifir, Altınsıylar, Çifte Saadet gibi yapımlarda da yer alan başarılı oyuncu Cebimdeki Yabancı isimli filmde Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Şükrü Özyıldız gibi isimlerle başrol oynamıştır. Şahsiyet isimli dizide Zuhal'e hayat vermiştir. Gel Dese Aşk, Babam Çok Değişti, Hamlet gibi yapımlarda yer alan başarılı oyuncu 42 yaşındadır. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün isimli dizide başrol oynamaktadır.