Elbet Bir Gün Mehmet Kaç Yaşında Elbet Bir Gün Burak Yamantürk Nereli? Burak Yamantürk hakkında merak edilenler

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Elbet Bir Gün Mehmet Kaç Yaşında Elbet Bir Gün Burak Yamantürk Nereli? Burak Yamantürk hakkında merak edilenler.. Elbet Bir Gün dizisi Burak Yamantürk nereli, kaç yaşında? Burak Yamantürk hakkında merak edilen önemli detaylar.. Yönetmen koltuğuna Gül Oğuz'un oturduğu senaryosunu ise Yusuf Reha Alp'in kaleme aldığı Elbet Bir Gün dizisi aşk ve dram türünde yayınlanacak. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosunda Burak Yamantürk yer alıyor. Burak Yamantürk kimdir, kaç yaşında? Burak Yamantürk nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Dizide Feride adlı kadının can korkusu ile eniştesi Cemil'in yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirip kendini yepyeni bir hayat kurmuştur. Gizem bir televizyon programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil'in hala onun ve başkası ile kaçmış abası Nesime'nin peşinde olduğunu öğrenir. Cemil'in peşinde olduğunu öğrenen Gizem geçmişinin karanlık tarafını arkasında bırakamamaktadır. Peki dizide Mehmet'e hayat veren Burak Yamantürk kimdir? Elbet Bir Gün dizisi Burak Yamantürk hakkında merak edilenler..

burakk

BURAK YAMANTÜRK KİMDİR?

23 Aralık 1983 tarihinde Kocaeli'de dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ile 2021 yılında evlenmiştir. Ayhan Hanım ve Böcek isimli filmlerde yer almıştır. Veda isimli dizide Kemal'e hayat veren ünlü oyuncu Tatar Ramazan'da Elmas Mercan'a hayat vermiştir. Hayat Yolunda ve Acı Aşk gibi dizilerde yer almıştır. İçimdeki Fırtına, Kayıtdışı, Sevgili Geçmiş, Ya İstiklal Ya Ölüm isimli dizilerde yer almıştır. Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün isimli dizide Mehmet karakterine hayat vermektedir. Burak Yamantürk başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

37 yaşındaki başarılı oyuncu Elbet Bir Gün isimli dizide Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu gibi isimlerle başrol oynamaktadır. Ünlü oyuncu Özge Özpirinç'le çocuk beklemektedir.