Elbet Bir Gün Gizem Kim Sinem Ünsal Kaç Yaşında? Sinem Ünsal nereli, hayatı, Elbet Bir Gün dizisinin Gizem'i Sinem Ünsal hayatı hakkında merak edilenler

Elbet Bir Gün Gizem Kim Sinem Ünsal Kaç Yaşında? Sinem Ünsal nereli, hayatı, Elbet Bir Gün dizisinin Gizem'i Sinem Ünsal hayatı hakkında merak edilenler.. Yönetmen koltuğuna Gül Oğuz'un oturduğu senaryosunu ise Yusuf Reha Alp'in kaleme aldığı Elbet Bir Gün dizisi aşk ve dram türünde yayınlanacak. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosunda Sinem Ünsal yer alıyor. Sinem Ünsal kimdir, kaç yaşında? Sinem Ünsal nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

elbet

Dizide Feride adlı kadının can korkusu ile eniştesi Cemil'in yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirip kendini yepyeni bir hayat kurmuştur. Gizem bir televizyon programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil'in hala onun ve başkası ile kaçmış abası Nesime'nin peşinde olduğunu öğrenir. Cemil'in peşinde olduğunu öğrenen Gizem geçmişinin karanlık tarafını arkasında bırakamamaktadır. Peki dizide Gizem'e hayat veren Sinem Ünsal kimdir? Elbet Bir Gün dizisi Sinem Ünsal hakkında merak edilenler..

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

21 Haziran 1993'de İzmir'de dünyaya geldi. Azerbaycan Türkü kökenli bir babanın ve Çerkes kökenli bir annenin çocuğu olan Sinem Ünsal Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olan başarılı oyuncu 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir. Elbet Bir Gün isimli dizide yer alacak olan Sinem Ünsal daha önce birçok dizide yer aldı.

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

sin

İlk kez 2016 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Arkadaşlar İyidir isimli dizide Sibel'e hayat verdi. Çoban Yıldızı dizisinde Güneş'i canlandıran başarılı oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisinde Gülsüm karakterine hayat vermiştir. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Buğra Gülsoy'un yer aldığı Kızım dizisinde Sevgi Günay'a hayat verdi. 2019 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Reha Özcan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisinde yer aldı. Şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün isimli dizide Gizem karakterini canlandıracak olan oyuncu 28 yaşındadır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.