Elbet Bir Gün Dizisi Konusu Nedir Oyuncu Kadrosu Elbet Bir Gün dizisi ne zaman başlıyor? Elbet Bir Gün Hangi Kanalda?

Elbet Bir Gün Dizisi Konusu Nedir Oyuncu Kadrosu Elbet Bir Gün dizisi ne zaman başlıyor? Elbet Bir Gün Hangi Kanalda? Yönetmen koltuğuna Gül Oğuz'un oturduğu senaryosunu ise Yusuf Reha Alp'in kaleme aldığı Elbet Bir Gün dizisi aşk ve dram türünde yayınlanacak. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Elbet Bir Gün dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

elbet

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

ELBET BİR GÜN DİZİSİ KONUSU

Feride adlı kadının can korkusu ile eniştesi Cemil'in yanından kaçtıktan sonra adını Gizem olarak değiştirip kendini yepyeni bir hayat kurmuştur. Gizem bir televizyon programında bütün ailesinin öldürülmüş olduğunu ve Cemil'in hala onun ve başkası ile kaçmış abası Nesime'nin peşinde olduğunu öğrenir. Cemil'in peşinde olduğunu öğrenen Gizem geçmişinin karanlık tarafını arkasında bırakamamaktadır.

Nesime ve Feride'nin yolları yıllar sonra yeniden kesişir. Nesime ve Feride Cemil'den kaçabilecek mi? Ayrıca Kocası Mehmet'in de eşinden gizlemiş olduğu sırlar vardır. Elbet Bir gün farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu zorlu hayatta Gizem kalbinin derinliklerinden gelen sesi dinleyecek mi? Nesime ve Gizem Cemil'den kaçabilecek mi? Tüm merak edilenler Elbet Bir Gün dizisinde..

elbet2

ELBET BİR GÜN OYUNCULARI

Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu'nun başrol oynadığı dizinin oyuncu kadrosunda Burak Yamantürk, Muhammet Uzuner, Ömer Genç, Zeynep Kaçar, Helin Kandemir, Talha Karcı, Osman Karakoç, Değer Soysal Alp, Eylül Lize Kandemir, Ulvi Kahyaoğlu, Yağmur Özbasmacı gibi isimler yer almaktadır. 

Yapımcılığını Gül Oğuz'un yaptığı Elbet Bir Gün dizisi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Ekranların iddialı yeni dizisi Elbet Bir Gün dizisi yeni bölümleri Fox Tv ekranlarında yer alacak. Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Elbet Bir Gün dizisi yakında ekranlarda..