El Kızı dizisi yeni sezona güzel bir giriş yaptı. İşte El Kızı dizisi oyuncularından Ali yani Münir Can Cindoruk' u gelin daha yakından inceleyelim. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da

Kamumanset.com - El Kızı dizisi yeni sezona güzel bir giriş yaptı. İşte El Kızı dizisi oyuncularından Ali yani Münir Can Cindoruk' u gelin daha yakından inceleyelim. Detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

El Kızı dizisinde Ali Demir, şirketin ortağı olan Ezo' nun dedesinin dostu olan Ekrem' in torunudur. Ezo ile birlikte büyüyen Ali Demir, Ezo' yu uzun zamandır karşılıksız olarak sevmektedir. Ezo ise onu sadece arkadaş olarak görmeye devam etmektedir. Ezo' ya karşı tutkulu ve kıskançlık dolu bir aşk duymaktadır. Ezo' ya yakınlaşmaya çalışsa da Ezo ondan uzak durmaya devam etmektedir. 

Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak? Güzel Günler 9. Bölüm Fragmanı Güzel Günler Yeni Bölümde Neler Olacak?

El Kızı dizisinin Ali' si Münir Can Cindoruk Kimdir?

Başarılı oyuncu 1990 yılı Adana ili doğumludur. İstanbul Devlet konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 2008 yılında sektöre başarılı dizi ve sinema filmleri ile giriş yapan başarılı oyuncu şimdilerde ise El Kızı dizisinde Ali karakterini canlandırmaktadır. 

El Kızı dizisinin Ali' si Münir Can Cindoruk' un yer Aldığı Projeler

El Kızı (Televizyon Dizisi 2021)
Brother's Keeper (Teacher Haluk- Sinema Filmi 2021)
Yılankavi (Kısa Film 2020)
The Death of Black Horses (Yusuf- Sinema Filmi 2018)
Dayan Yüreğim (Televizyon Dizisi 2017)
İçerdekiler (İşkence Gören Ses- Sinema Filmi 2018)
Bir Şey Değilim (Sinema Filmi 2016)
Ankara Yazı Veda Mektubu (Mustafa- Sinema Filmi 2016)
Tuhaf Zamanlar (Kadir- Kısa Film 2015)
Not Defteri (Koray- Televizyon Dizisi 2014)
Babalar ve Evlatlar (Televizyon Dizisi 2012)
İnsan Aldandı (Ali- Televizyon Dizisi 2011)
Kolej Günlüğü (Televizyon Dizisi 2011)
Yabancı (Kısa Film 2011)
Kelebek (Ümit & Kahraman- Sinema Filmi 2008)

El Kızı dizisi Ekim ayı itibari ile her hafta cumartesi günleri saat 20.00 de yeni bölümleri ile FOX TV ekranlarında yerini almaya devam edecek. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.