El Kızı Konusu Ne Oyuncuları Kimler? El Kızı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? El Kızı dizisi gerçek hayattan mı uyarlandı? Detaylar kamumanset.com' da

Kamumanset.com - El Kızı Konusu Ne Oyuncuları Kimler? El Kızı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? El Kızı dizisi gerçek hayattan mı uyarlandı? Detaylar kamumanset.com' da 

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan El Kızı dizisi konusu hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki Elkızı konusu nedir? El Kızı oyuncu kadrosunda kimler var?

el2

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi El Kızı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Ezo'nun hikayesinin anlatıldığı dizinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki El Kızı dizisi konusu nedir? El Kızı dizisi hakkında merak edilenler... Yönetmenliğini Feride Kaytan'ın yaptığı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in yaptığı dizi hakkında merak edilenler..

EL KIZI KONUSU NEDİR?

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır.

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

EL KIZI OYUNCULARI

Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

el3

EL KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sevilen dizinin çekimleri Muğla'da yapılmaktadır. NTC Medya imzalı dizi Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. 23 Ekim Cumartesi günü ilk bölümü ekranlara gelecek olan El Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. El Kızı ilk bölümü ile 23 Ekim Cumartesi akşamı 20:00'da Fox Tv ekranlarında başlıyor.