El Kızı Harun Kaç Yaşında İsmail Ege Şaşmaz Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? İsmail Ege Şaşmaz kimdir, hayatı

Kamumanset.com - El Kızı Harun Kaç Yaşında İsmail Ege Şaşmaz Nereli Hangi Dizilerde Oynadı? İsmail Ege Şaşmaz kimdir, hayatı.. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi El Kızı dizisinin Harun'u İsmail Ege Şaşmaz dizisinin hayatı merak ediliyor. El Kızı dizisinin başrol oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz nereli, hayatı.. Yönetmenliğini Feride Kaytan'ın yaptığı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in yaptığı dizinin başrolü İsmail Ege Şaşmaz oynuyor. Peki İsmail Ege Şaşmaz'ın başrol olarak yer aldığı İsmail Ege Şaşmaz'ın hayatı hakkında merak edilenler..  Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor. Peki başrol oyuncularından İsmail Ege Şaşmaz kimdir?

ege

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Dizide Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz oynamaktadır. Peki İsmail Ege Şaşmaz kimdir, kaç yaşında? İsmail Ege Şaşmaz hangi dizilerde oynadı?

Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Hande Erçel Açıklaması

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ KİMDİR?

25 Kasım 1993 tarihinde Manisa'da dünyaya gelmiştir. Manisa Belediyesi Liselerarası Tiyatro Yarışması'nda Acil Servis isimli oyun ile oyunculuk kariyerine başlamışlardır. Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Hande Doğandemir, Kerem Bursin'in yer aldığı Güneşi Beklerken dizisinde Barış karakterine hayat verdi. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

egee

Günebakan, Serçe Sarayı, Aşk Laftan Anlamaz, Lise Devriyesi, Mehmetçik Kut'ül Amare gibi dizilerde yer aldı. Sen Çal Kapımı dizisinde Kaan Karadağ karakterine hayat verdi. Ardından TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Faysal karakterine hayat verdi. El Kızı dizisinde Ezo karakterine hayat vermektedir. Ayrıca kendisi gibi oyuncu olan Aytaç Şaşmaz'ın ağabeyidir. 27 yaşındaki İsmail Ege Şaşmaz 2021 yılında Hande Ünal ile dünya evine girmiştir.