El Kızı dizisi yeni sezona bugün giriş yapıyor. FOX Tv ekranlarında yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya başlayan dizi ile detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kamumanset.com - El Kızı dizisi yeni sezona bugün giriş yapıyor. FOX Tv ekranlarında yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya başlayan dizi ile detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

El Kızı dizisinin Harun' u İsmail Ege Şaşmaz kimdir 

İsmail Ege Şaşmaz 25 Kasım 1993 yılı Manisa ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz Manisa Belediyesi Konservatuvarı oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Yarışması' nda Sınıfta Acil Servis isimli oyunda yer almıştır. 

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Sonrasında başarılı oyuncunun kamera karşısındaki ilk deneyimi 2013 yılındaki Güneşi Beklerken dizisi ile olmuştur. Daha sonraları ise birçok başarılı televizyon dizisinde yer almıştır. 

İsmail Ege Şaşmaz 2021 de Temmuz ayında uzun zamandır birlikte olduğu sosyal medya fenomeni olan Hande Ünal ile dünya evine girmiştir. 

Başarılı oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, şimdilerde ise FOX Tv ekranlarının yeni dizisi olan El Kızı dizisinde Harun karakterini canlandıracaktır. 

El Kızı Dizisinin Harun' u İsmail Ege Şaşmaz' ın Yer Aldığı Projeler

2013 - Güneşi Beklerken (Barış) (Televizyon Dizisi)
2015 - Günebakan (Rüzgar) (Televizyon Dizisi)
2015 - Serçe Sarayı (Tolga) (Televizyon Dizisi)
2016 - Aşk Yalanı Sever (Serdar) (Televizyon Dizisi)
2016 - Aşk Laftan Anlamaz (İbrahim) (Televizyon Dizisi)
2017 - Lise De4vriyesi (Fırat) (Televizyon Dizisi)
2018 - Mehmetçik Kut'ül Amare (Mehmet) (Televizyon Dizisi)
2020 - Sen Çal Kapımı (Kaan) (Televizyon Dizisi)
2020 - 2021 - Uyanış: Büyük Selçuklu (Faysal) (Televizyon Dizisi)
2021 - El Kızı (Harun) (Televizyon Dizisi)

Sevilen dizi El Kızı yeni sezonda perşembe günleri saat 20.00 Fox Tv ekranlarında olmaya devam edecek, detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.