El Kızı dizisi yeni sezonun yeni dizilerinden biri olarak Fox Tv ekranlarında yerini aldı. Yeni dizi El Kızı ile ilgili detaylar kamumanset.com' da..

Kamumanset.com - El Kızı dizisi yeni sezonun yeni dizilerinden biri olarak Fox Tv ekranlarında yerini aldı. Yeni dizi El Kızı ile ilgili detaylar kamumanset.com' da..

El Kızı dizisi yeni sezona geçtiğimiz hafta merhaba dedi. Yeni dizinin başrolünde Sevda Erginci yer alıyor. Dizi başladığı andan itibaren dizinin çekim yeri de merak konusu oldu. İşte yeni dizi El Kızı' nın setinin bulunduğu yer ve detaylar haberimizde sizlerle..

Yeni dizi El Kızı, Türkiye' nin Muğla ilinin Ula ilçesinde çekilmektedir. Başarılı dizi 23 Ekim 2021 tarihinden itibaren Cumartesi günleri saat 20:00 de FOX Tv ekranlarında yerini almaya başladı. 

Başarılı dizi, NTC Medya yapımı ile Mehmet Yiğit Alp' in yapımcılığını yapıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Feride Kaytan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Hilal Yıldız yazıyor. 

Yeni dizi El Kızı Kadrosunda yer alan isimler;
Yeni Dizi El Kızı' nın başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler yer alıyor. 

Yeni dizi El Kızı Konusu;
El Kızı dizisinde Ezo karakterinin başına gelen bir takım olayları izleyeceğiz. Başına bir sürü iş gelen Ezo, ezilmeyip güçlü duran bir kadını canlandırıyor ve türlü intikam planları ile dizide entrika, hırs ve intikam ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. 

Yeni dizi El Kızı Nerede Çekiliyor;
Fox Tv' nin yeni dizilerinden biri olan El Kızı her hafta cumartesi günleri saat 20.00' de ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni başarılı dizi El Kızı, Türkiye' nin Muğla ilinin Ula ve Köyceğiz ilçelerinde çekilmektedir. 

Yeni dizi El Kızı Oyunları ve Dizideki İsimleri;

Ezo Bozdağlı - Sevda Erginci
Resul Bozdağlı - Fikret Kuşkan
Cavidan Bozdağlı - Perihan Savaş
Ayfer Bozdağlı - Nur Yazar
Harun Karasu - İsmail Ege Şaşmaz
Ali Demir - Münir Can Cindoruk
Zeliha Bozdağlı - Sedef Avcı
Seher Çetin - Çağla Şimşek
Bekir Yılmaz - Sinan Arslan
Ekrem Demir - Macit Koper
Aslı Yaman - Pelinsu Çileli
Nermin Şanlı - Toprak Sağlam

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Yeni dizi El Kızı her hafta saat 20.00 de FOX TV ekranlarında, sakın kaçırmayın.