El Kızı Esma Kimdir Alayça Öztürk Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? El Kızı Esma nereli hayatı hakkında merak edilenler.. Detaylar kamumanset.com'da

El Kızı Esma Kimdir Alayça Öztürk Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? El Kızı Esma nereli hayatı hakkında merak edilenler.. Detaylar kamumanset.com'da.. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi El Kızı dizisinde Esma'yı canlandıran Alayça Öztürk kimdir, kaç yaşında? Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki dizide Esma rolüne hayat veren Alayça Öztürk kimdir, kaç yaşında? Alayça Öztürk nereli, hayatı hakkında merak edilen önemli detaylar..

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

alay

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizide Esma karakterine hayat veren Alayça Öztürk kimdir, kaç yaşında? Alayça Öztürk nereli, hayatı.. Alayça Öztürk hangi dizilerde oynadı?

ALAYÇA ÖZTÜRK KİMDİR?

1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi'nde Devlet Konservatuvarı bölümünde Tiyatro okudu. 2005 yılında TRT 1'de yayınlanan Üç Kadın dizisi ile başladı. Unutma Beni, Hanımeli Sokağı dizisinde yer aldı. Winx Club 3D - Sihirli Macera'da seslendirme sanatçısı olarak görev aldı. Ayrıca Karnaval filminde Naz'ı canlandırdı.

alay2

2015 yılında yayınlanan Fabrika Kızı dizisinde Afitap'a hayat verdi. Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde Cemal'in eşi Safiye'yi canlandıran ünlü oyuncu Ve Perde filminde rol aldı. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken ünlü oyuncu 37 yaşındadır. Son olarak El Kızı dizisinde Esma rolüne hayat vermektedir.