El Kızı Ekrem Kim Macit Koper Kaç Yaşında Nereli? El Kızı Macit Koper hangi dizilerde oynadı? El Kızı'nın Ekrem'i Macit Koper kimdir?

El Kızı Ekrem Kim Macit Koper Kaç Yaşında Nereli? El Kızı Macit Koper hangi dizilerde oynadı? El Kızı'nın Ekrem'i Macit Koper kimdir? Fox Tv ekranlarında yayınlanan El Kızı dizisinde Ekrem karakterine hayat veren Macit Koper kim, nereli?   Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki dizide Ekrem karakterine hayat veren Macit Koper kimdir, kaç yaşındadır?

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizide Ekrem karakterine hayat veren Macit Koper kimdir, kaç yaşında? Macit Koper nereli, hangi dizilerde oynadı?

macit2

MACİT KOPER KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

1 Mart 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Gün Koper adında oğlu vardır. Dostlar Tiyatrosu'nda oyuncu, yönetmen olarak çalışmıştır. İstanbul Şehir Tiyatrosu'nda yer aldı. Kırmızı Pazartesi, Kuş Operasyonu, İkili Oyun, Ortak gibi oyunları yönetti. 

Cumhuriyet Kızı, Soruşturma, Asiye Nasıl Kurtulur, Bitmeyen Kavga, Düşmanlar, Azizname gibi oyunlarda yer aldı. Ayrıca ünlü oyuncu Düşman, Şekerpare, Adı Vasfiye, Anayurt Oteli, Değirmen, Dolunay, Gece Yolculuğu, Ada, Akrebin Yolculuğu, Melekler Evi, Küçük Günahlar, İftarlık Gazoz gibi filmlerde yer aldı. 

Kurtuluş, Havada Bulut, Ağır Roman Yeni Dünya, Üç Arkadaş, Siyah Beyaz Aşk, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım, Poyraz Karayel, Avlu, Yüzleşme, Ramo ve Kağıt Ev gibi dizilerde oynadı. Birçok yapımın senaryosunda yer aldı. Baba Evi, Baba, Karşılaşma, Son Cellat, Hasret, Yaralı Yürek, Kız Kulesi Aşıkları gibi yapımların senaryosunu yazmıştır. 77 yaşındaki ünlü oyuncu başarısı ile gündeme gelmektedir.