Elkızı dizisi hangi şehirde çekiliyor. Elkızı Muğla’nın Ula ve Köyceğiz de çekiliyor. Fox Tv ekranlarında yayına giren Elkızı Dizisi Cumartesi akşamları ekranlarımız karşısına geliyor. Elkızı dizisinin hangi şek-hirde çekildiği konusunda izleyicileri tarafından aramalar yapılmaktadır.

Elkızı dizisi hangi şehirde çekiliyor. Elkızı Muğla’nın Ula ve Köyceğiz de çekiliyor. Fox Tv ekranlarında yayına giren Elkızı Dizisi Cumartesi akşamları ekranlarımız karşısına geliyor. Elkızı dizisinin hangi şek-hirde çekildiği konusunda izleyicileri tarafından aramalar yapılmaktadır.

EL KIZI DİZİSİ UYARLAMA MI?

El Kızı dizisi aynı adı taşıyan romandan uyarlama gibi görünse de kitabın bire bir uyarlaması değil. El Kızı kitabın devam öyküsü olma yolunda. Fox Tv'nin yeni dizisi El Kızı dizisi Orhan Kemal'in yazdığı Ezo'nun hayatta kalma ve gemileri yakma mücadelesini konu alan kitabın dizisi 1966 yılında film versiyonu olarak çekilmişti. Başrolünde Türkan Şoray yer almıştı. 1960 yılında Orhan Kemal tarafından yayınlanan El Kızı kitabı döneminde büyük başarı elde etmişti.

EL KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

Yeni dizi El Kızı, Türkiye' nin Muğla ilinin Ula ilçesinde çekilmektedir. Başarılı dizi 23 Ekim 2021 tarihinden itibaren Cumartesi günleri saat 20:00 de Fox Tv ekranlarında yerini almaya başladı. Başarılı dizi, NTC Medya yapımı ile Mehmet Yiğit Alp' in yapımcılığını yapıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Feride Kaytan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Hilal Yıldız yazıyor. El Kızı yeni bölümüyle bu akşam Fox Tv ekranlarında..

Elkızı Kadrosunda yer alan isimler;

Yeni Dizi El Kızı' nın başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Alayça Öztürk, Fırat Doğruloğlu, Nur Yazar, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler yer alıyor. 

Yeni dizi El Kızı Konusu;

El Kızı dizisinde Ezo karakterinin başına gelen bir takım olayları izleyeceğiz. Başına bir sürü iş gelen Ezo, ezilmeyip güçlü duran bir kadını canlandırıyor ve türlü intikam planları ile dizide entrika, hırs ve intikam ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. 

Yeni dizi El Kızı Nerede Çekiliyor;

Fox Tv' nin yeni dizilerinden biri olan El Kızı her hafta cumartesi günleri saat 20.00' de ekranlarda yerini almaya devam ediyor. Yeni başarılı dizi El Kızı, Türkiye' nin Muğla ilinin Ula ve Köyceğiz ilçelerinde çekilmektedir. 

Yeni dizi El Kızı Oyunları ve Dizideki İsimleri;

Ezo Bozdağlı - Sevda Erginci

Resul Bozdağlı - Fikret Kuşkan

Cavidan Bozdağlı - Perihan Savaş

Ayfer Bozdağlı - Nur Yazar

Harun Karasu - İsmail Ege Şaşmaz

Ali Demir - Münir Can Cindoruk

Zeliha Bozdağlı - Sedef Avcı

Seher Çetin - Çağla Şimşek

Bekir Yılmaz - Sinan Arslan

Ekrem Demir - Macit Koper

Aslı Yaman - Pelinsu Çileli

Nermin Şanlı - Toprak Sağlam