El Kızı Bekir Kim Sinan Arslan Kaç Yaşında? El Kızı dizisi Sinan Arslan nereli, hayatı.. Detaylar kamumanset.com'da

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

El Kızı Bekir Kim Sinan Arslan Kaç Yaşında? El Kızı dizisi Sinan Arslan nereli, hayatı.. Detaylar kamumanset.com'da. Fox Tv'nin sevilen dizisi El Kızı'nın Bekir'i Kim? Sinan Arslan hayatı izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Sinan Arslan kimdir? Sinan Arslan kaç yaşında, nereli? Sinan Arslan hayatı...

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi El Kızı dizisi Fox Tv'de bomba gibi başladı.  Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki dizide Bekir karakterine hayat veren Sinan Arslan kimdir, kaç yaşındadır?

bekir

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizide Bekir'e hayat veren Sinan Arslan kimdir?

SİNAN ARSLAN KAÇ YAŞINDA?

27 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncularında bir çok oyunda yer aldı, eğitmenlik ve yönetmenlik yapan başarılı oyuncu Anke Gerber, Katherine Weithaler, Susan Main, Natsuko Ohama gibi isimlerin atölyelerine katılmıştır.

Ünlü oyuncu 2019 yılında Özer Arslan ve Özge Erdem ile birlikte Ha-Ha tiyatroyu kuran başarılı oyuncu Sinan Arslan halen aynı ekiple birlikte Ne Evet Ne Hayır adlı oyunda sahneye çıkmakta. Şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanan El Kızı isimli dizide yer almaktadır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 34 yaşında olan ünlü oyuncu dizide Bekir karakterine hayat vermektedir. Sinan Arslan, günümüzde FOX’un yeni El Kızı adlı dizisinde rol almıştır.