El Kızı Aslı Kim Oynuyor El Kızı Aslı Yaşı El Kızı Pelinsu Çiçeli nereli, kaç yaşında? Fox Tv El Kızı Pelisu Çileli hakkında

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

El Kızı Aslı Kim Oynuyor El Kızı Aslı Yaşı El Kızı Pelinsu Çiçeli nereli, kaç yaşında? Fox Tv El Kızı Pelisu Çileli hakkında.. El Kızı isimli dizide Aslı'yı canlandıran oyuncu kim merak ediliyor. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi El Kızı dizisi Fox Tv'de bomba gibi başladı.  Başrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Münir Can Cindoruk, İsmail Ege Şaşmaz ve Sedef Avcı'nın yer aldığı FOX TV'nin yeni dizisi El Kızı dizisi bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. İzleyiciler Elkızı oyuncuları kim olduğunu merak ediyor. Peki El Kızı dizisi Aslı kim, yaşı kaç?Pelinsu Çileli kimdir, kaç yaşında? Pelinsu Çileli nereli?

Bir öğretmen kızı olan Ezo annesinin vefatının ardından zalim bir baba ve babaannesi ile beraber yaşayarak büyümüştür. Babaannesi de oldukça sert olan Ezo sevgisiz bir çocuk olarak büyümüştür. Sürekli ezilen ve itilip kalkılan bir çocuk olmaya alışan Ezo büyüyüp genç ve güzel bir kadın haline gelir. Bu zamana kadar birçok zorluk yaşayan genç kadının hikayesinin konu alındığı dizide Ezo karakterine Sevda Erginci hayat vermektedir. Resul'ü Fikret Kuşkan canlandırırken Cavidan karakterine Perihan Savaş hayat vermektedir. Dizinin Harun'u ise İsmail Ege Şaşmaz'dır. Peki dizinin Aslı'sı kim? Dizide Aslı karakterine hayat veren Pelinsu Çileli kimdir, yaşı kaçtır?

EL KIZI2

EL KIZI PELİNSU ÇİLELİ KİMDİR?

1997 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Pelinsu Çileli, Jüri koltuğunda Nurgül Yeşilçay, Fırat Parlak ve Hamdi Alkan‘ın oturduğu Geleceğin Starı yarışmasına 2. Haftada dahil oldu. İzmir‘den yarışmaya katılmıştır. Pelinsu Çiçeli  Ağlama Anne dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Pınar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Pelinsu Çileli ardından 2019 yılında vizyona giren Akıllara Seza isimli sinema filminde boy gösterdi. Ardından başarılı oyuncu Pelinsu Çileli Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinde oynadı. Güzel oyuncu günümüzde El Kızı dizisi ile ekranlarda olacaktır. El Kızı dizisinde Aslı Yaman karakterine hayat vermekte olan başarılı oyuncu güzelliği ile dikkat çekiyor.