EDHO Hangi Kanalda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman? EDHO Hangi kanalda saat kaçta?

EDHO Hangi Kanalda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hangi kanalda saat kaçta? Geçen günlerde Salı günü ekranlara gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü hangi gün yayınlanıyor? EDHO yeni bölüm hangi kanalda yayınlanacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 200. bölümü için geri sayım devam ediyor.

edho2

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin 26 Ekim'de yayınlanacağı söylenmişti fakat son anda ertelenmişti. Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak? Peki,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hangi kanalda 2021? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO 200. bölüm ne zaman? Geçtiğimiz günlerde Salı günü ekranlara gelmesi beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü hangi gün, hangi kanalda?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ HANGİ KANALDA?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonu 26 Ekim Salı günü yayınlanacaktı fakat ertelenmişti. Merakla beklenen 200. bölümü ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yakında ATV ekranlarında yayınlanacak. 2 Kasım Salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi ekranlarda olacak. İzleyicinin 6 sezondur ilgiyle takip ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2 Kasım Salı akşamı Atv ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Son olarak Yaman Korkmaz ve ailesinin namlunun ucunda olduğu dizide Savaş'a karşı gelen Yaman Korkmaz müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için kendini feda etmeye hazırdır. Doğan'ın ölümü ise Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratır. Hızır Çakırbeyli olayları düzeltmen için kendi hayatını tehlikeye atar.

edho3

Savaş'ın mekanına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının tehlikede olduğunun farkındadır. Elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. İlyas ve Behzat ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın tarafına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşmüştür. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına git gide yaklaşır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İlyas'a pusu kurulur. Ölüp ölmediği henüz net olarak belli değildir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle Salı akşamı Atv ekranlarında..