Eda Ece ve Danilo Zanna Aşk Mı Yaşıyor Eda Ece'den Açıklama Geldi Eda Ece Danilo Zanna ile çıkan aşk haberleri hakkında konuştu. Yasak Elma dizisinin yıldız oyuncusu Eda Ece hakkında çıkan aşk iddiaları hakkında konuştu. Eşi Tuğçe Demirbilek'ten boşanmaya hazırlanan Masterchef Türkiye isimli programın başarılıı şefi İtalyan mutfak şefi Danilo Zanna'nın Eda Ece ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti. Gündemde yer alan aşk haberlerinden rahatsız olan Eda Ece ise konu hakkında açıklamada bulundu. Yasak Elma dizisinin oyuncusu Eda Ece'den sert açıklamalarda bulundu.

danlio2

Başarılı oyuncu Eda Ece hakkında çıkan aşk haberlerin ardından sert bir açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Eda Ece, Twitter hesabından açıklamada bulundu.  İtalyan şef ile 2016 yılında Görümce isimli filmde rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabından ilişki iddialarını yalanladı. Eda Ece iddialara verdiği sert cevapla da gündem oldu. Ünlü oyuncu Eda Ece'nin Twitter hesabından şu sözlere yer verdi. "2016 yılında beraber aynı filmde rol aldığım iş arkadaşım gayet iyi bir insan olan Danilo'yu film seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen "sık sık görüşüyorlar" haberlerini şikayet ettim. Bir de tweet atayım. Şu yalan haberi işini nolur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz." ifadelerine yer veren oyuncu Danilo Zanna ile sadece iş arkadaşı olduğunu ve yılladır görüşmediğini de ekledi.

Eda Ece sözlerine şu şekilde devam etti. "İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü yalan haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün arasında. Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda yalan haber yapan her yere her zaman dava açacağım. Sosyal medya iyi ki var, bu çağda insanları kandırmak daha zor. Dünya değişiyor, gelişiyor, yalan haber işi umarım sona erer. İşinin iyisi, saygın kişi ve kuruluşlara böyle haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum." açıklamalarına yer veren ünlü oyuncuya takipçilerinden destek yorumları geldi.