Ece Üner ile Susma programı hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Ece Üner kimdir gelin haberimizde detayları paylaşalım..

Ece Üner ile Susma programı hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Ece Üner kimdir gelin haberimizde detayları paylaşalım..

Başarılı Sunucu Ece Üner, 9 Ağustos 2021 tarihinden itibaren, hafta içi her gün saat 16:00 da Kanal D ekranlarında Ece Üner ile Susma programını sunmaktadır. Çok beğenilen programın en çok merak edilen sorularından biri de sunucusunun hayatı oldu. İşte uzun süredir ana haber bülteni sunuculuğu dahil ekranlarda gördüğümüz başarılı isim Ece Üner' in hayatı haberimizde.

Ece Üner ile Susma Ece Üner Kimdir?

Özge Ece Üner 21 Temmuz 1981 yılı İstanbul ili doğumludur. Babası bir zamanlar CNN Türk' te genel müdürlük yapan Dinç Üner' dir. Başarılı sunucu Ece Üner Özel Koç lisesi mezunudur, ardından ise Koç Üniversitesi Sosyoloji ve Tarih bölümünden mezun olmuştur. 

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Paris' te Sorbonne Üniversitesinde Frazsızca dil eğitimi alan Ece Üner sonrasında Brüksel' de Avrupa Birliği eğitimleri almıştır. Başarılı sunucu Ece Üner, 1999 yılında üniversite hayatına devam ederken stajyer olarak kariyer hayatına giriş yapmıştır. 

2003 yılında Irak Savaşı sırasında NTV Haber Merkezi' nde haber ve çeviri yapmıştır. Formula 1 Bahreyn Pisti' nden haberler yapan başarılı sunucu Ece Üner, 2005 yılında ise Formula 1 Prix' ine katılımından dolayı plaketle ödüllendirilmiştir. 

2012 yılından 2017 yılına kadar Habertürk TV' deki Enine Boyuna isimli tartışma programını sunmuştur. 6 Ocak 2014 yılından itibaren ise Show Ana Haber bültenini sunmuştur. Sonrasında 5 Haziran 2015 yılında görevinden bir süreliğine çekilerek koltuğunu Jülide Ateş' e devretmişti. Fakat  Başarılı8 Ocak 2018 tarihinde tekrar bu koltuğunu devir almıştır. Sunucu Ece Üner, çok iyi derece İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir. 12 yıl atletizm ile uğraşan başarılı sunucu Ece Üner, 1500, 3000, 5000 metrelerde İstanbul ve Türkiye dereceleri de bulunmaktadır. 

Ece Üner, sunucu Deniz Bayramoğlu ile 2013 yılında evlenmiştir ve çiftin bir tane çocukları vardır. 

Sunucu Ece Üner şimdilerde ise Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 16:00 da yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.